Erdal Ayna “Öğrenci Evi” dizisi kadrosuna dahil oldu.

Şuursuz Aşk filminde gösterdiği performansla gönülleri fetheden Erdal Ayna şimdi Öğrenci Evi dizisi ile ekranlara gelmenin heyecanını yaşıyor...

Erdal Ayna “Öğrenci Evi” dizisi kadrosuna dahil oldu.

Ocak ayı itibari ile yayın hayatına başlayacak olan Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı  Exxen kanalında yayınlanacak olan dizinin kadrosu netleşmeye başladı. Doğa Can Anafarta’nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizinin yapımcılığını  Tims Yapım üstleniyor.

Öğrenci Evi Dizisinin kadrosuna Erdal Ayna da dahil oldu. 

Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler, Ceren Balcı, Serra Pirinç, Ceyda Düvenci, Murat Aygen ve Samet Kaan Kuyucu ,Suat Sungur gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Erdal Ayna’da dahil oldu.

Şuursuz Aşk filminde İsmail Hacıoğlu ile oynadığı sahneler ile dikkat çekip Deli Memduh karakteri ile izleyiciden tam not almıştı.  Erdal Ayna bu sefer bu kez Öğrenci Evi dizisinin Murtaza’si olacak.

Erdal Ayna Ogrenci Evi
Erdal Ayna Ogrenci Evi

Erdal Ayna’nın yeni menajeri Aslı İslamoğlu

Menajeri Sema Bekmez’in vefat etmesinden sonra bir süre menejersiz çalışan Ayna, bundan sonraki oyunculuk kariyerine Başarılı menejer Aslı İslamoğlu ile devam edeceğini duyurmuştu.

Bir yanıt yazın