Ebrar Mazhar “Gitme” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Ebrar Mazhar "Aşk Öldürür" albümünün ilk parçası "Gitme" ile müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Ebrar Mazhar “Gitme” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Alternatif pop müziğin yeni temsilcilerinden Ebrar Mazhar, Türkiye’de sürdüreceği profesyonel müzik yaşantısına ‘’Aşk Öldürür’’ isimli ilk albümü ile başlangıç yapıyor.

Albümün yayınlanan ilk şarkısı ‘’Gitme’’ ile müzikseverlerin karşısına çıkan Ebrar Mazhar, altı şarkıdan oluşan yeni projesi ile müzik dünyasına çok güçlü bir adım atıyor.

Makedonya’da doğup büyüyen ve çok küçük yaşlardan itibaren müziğin içinde yer alan Ebrar Mazhar’ın ‘Gitme’ adlı yepyeni şarkısının sözü, müziği ve düzenlemeleri sanatçının kendisine ait olurken teklinin mix ve mastering’i deneyimli aranjör Arzu Alsan imzası taşıyor.

Balkanlarda çok geniş kitlelere ulaşan ve son dönemlerde solo kariyerine odaklanan Ebrar Mazhar’ın yeni şarkısı Gitme, kuvvetli melodik yapısıyla dikkat çekerken duygusal bir aşk hikayesini barındırıyor.

Kendi yaşanmışlığını yansıttığı Gitme’nin klibinde ise Ebrar, yalnız bir adamın sevdiği kadına olan aşkının çaresizliği aktarıyor.

Ebrar Mazhar’ın ‘’Aşk Öldürür’’ albümünün ilk şarkısı Gitme, Razaki Müzik etiketiyle 27 Mayıs Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda yayında!

Bir yanıt yazın