DocuBox HD ekranlarında James Bond belgelesi ekranlara gelecek

Dünya heyecanla İngiliz yazar Ian Fleming’in romanlarına dayanan simgesel James Bond Destanı’nın 25. bölümünün prömiyerini beklerken, DocuBox HD büyüleyici bir belgesel bizlere sunuluyor

DocuBox HD ekranlarında James Bond belgelesi ekranlara gelecek

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, ilginç yapımlarıyla muhteşem deneyimlerin kapısını açıyor. DocuBox HD ekranlarında, Haziran ayında farklı belgesellerle farklı deneyimler yaşayacağız.

Mutluluk Tabakta, Bölüm 4 (Happiness is on the Plate, Ep 4)

23 Haziran Çarşamba, Saat 19:00

Bu leziz seri, Fransa, Çin, Kaliforniya, Benin ve Tazmanya’da seyahati, yemek yapmayı, doğayı ve yerel kültürü harmanlıyor; çevre dostu yemek yapılması için mücadele eden beş “organik” şefin günlük işlerini öyküleştiriyor. Çevreyi korumak, yerel ürünlere öncelik tanımak ve sağlıklı gıdalarla damağımızı şımartmak, beş ayrı kıtadan gelen bu yeni şeflerin başta gelen prensipleri. Beş yer, beş yaşam alanı, beş şef veya ‘yemek girişimcisi’: Bask Bölgesi’nden Arnaud Daguin,  Zhejiang’daki Çin dağlarından Dai Jiangjun, Tasmanya’dan Luke Burgess, Kaliforniya’dan David Kinch ve Benin’den Godfrey Nzamujo bize tabaklarında aperatif olarak ise mutluluğu, ana yemek olarak da geleceği sunuyor.

007: Yalnız Bizim Gözlerimiz İçin (007: For Our Eyes Only)

24 Haziran Perşembe, Saat 20:00

Bond, James Bond … Dünyanın en karizmatik ajanı ile tanışmaya hazır mısınız? Dünya heyecanla İngiliz yazar Ian Fleming’in romanlarına dayanan simgesel James Bond Destanı’nın 25. bölümünün prömiyerini beklerken, büyüleyici bir belgesel bizlere sunuluyor. 007’nin 1962 yapımı Dr. No’dan merakla beklenen Ölmek İçin Zaman Yok’a kadar efsanevi seri boyunca üstlendiği tehlikeli görevlerin tamamını yeniden yaşayacağımız “Yalnız Bizim Gözlerimiz İçin” de süper casusu canlandıran tüm aktörleri tanıyacağız: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve Daniel Craig. Meşhur çekiciliğini, kalitesini ve zarafetini sergilerken, fiziksel ve zihinsel yetenekleri ile birleşerek 007’yi gerçek bir süper kahraman yapan, her birini bir diğerinden ayıran benzerlikleri ve özellikleri keşfedeceğiz.

Zaman Kapsülü 1969 (Time Capsule 1969)

25 Haziran Cuma, Saat 19:00

1969, dünyayı sonsuza dek değiştirecek sıradışı olayları yaşatan, sıradışı bir yıldı. Zaman Kapsülü 1969, bu simgesel yılı anıyor. Tarihin nasıl değiştiğine tanık olmak, Woodstock Festivali, The Beatles’ın son performansı, Pelé’nin 1.000’inci golü ve aya ayak basan ilk kişi gibi unutulmaz olayları yeniden yaşamak için geçmişe yolculuk yapıyoruz.

Mutluluk Tabakta, Bölüm 2 (Happiness is on the Plate, Ep 2)

26 Haziran Cumartesi, Saat 17:00

Çevre dostu yemeklerden oluşan sıradışı tabaklarında aperatif olarak mutluluğu, ana yemek olarak da geleceği sunan beş şefin, Fransa, Çin, Kaliforniya, Benin ve Tazmanya’da beş farklı yaşam alanında geçen; seyahati, yemek yapmayı, doğayı ve yerel kültürü harmanlayan öyküleri devam ediyor.

DocuBox HD yayınlarına, seçkin TV platformları Vodafone TV kanal 163, D-Smart Kanal 58 ve KabloTV Kanal 122 üzerinden ulaşılabiliyor. DocuBox HD içeriklerine ayrıca, FilmBox websitesi üzerinden bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın