Demet Evgar “Hayat Sevince Güzel” şarkısını seslendirdi

Türkiye’nin dört bir yanında özenle yetiştirilen patateslerden üretilen Lay’s’in, sevilen oyuncu Demet Evgar ile olan iş birliğine devam ediyor.

Demet Evgar “Hayat Sevince Güzel” şarkısını seslendirdi

Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun yiyecek markaları arasında yer alan Lay’s, Demet Evgar ile yeni bir işbirliğine imza attı. Oyunculuğu kadar sesiyle de iddalı olan Demet Evgar’nın stüdyoda şarkının kaydı sırasında geçirdiği keyifli anlar dikkat çekti. Gülümseyen Paket kampanyasını İhtiyaç Haritası işbirliği ile yürüten Lay’s bu kampanyayla gençlerin yüzünü gülümsetecek.

İhtiyaç Haritası, 7 Ekim 2015 tarihinde UNDP’nin (Euroasia and CIS Bölgesel Ofisi) Sosyal Fayda Zirvesi’nde ilk olarak lanse edilen ve sonrasında kullanıma açılan, ihtiyaç sahipleri ve destekçileri online platform üzerinde buluşturan bir sosyal kooperatiftir. Bir sosyal girişim olan İhtiyaç Haritası’nın ana noktası, sokak hayvanları malzemelerinden okul materyallerine ve hatta sosyal bir projeye için gönüllü çalışacak kişilere kadar her türlü ihtiyacın istenebilmesidir. Platform üzerinde para talepleri, kişisel veya gıda talepleri onaylanmaz ve yayına alınmaz. Ana sayfada, farklı şehirlerdeki sayıların bulunduğu bir harita gösterilmektedir ve burada kaç tane ihtiyacın ve desteğin yer aldığı görülmektedir. İhtiyaç Haritası çevrimiçi olarak çalıştığından dolayı, her şehre, her eve ve internet erişimi olan her kişiye ulaşabilmektedir.

Bir yanıt yazın