DCMax ile kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir ve yüksek performans

Estetik görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinetler, sıcak/soğuk koridor veri merkezi mimarileri için profesyonel çözümler sunuyor

DCMax ile kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir ve yüksek performans

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, son teknoloji kullanılarak geliştirdiği DCMax veri merkezi kabinetleri ile sektördeki bilirkişiliğini sürdürmeye devam ediyor.

 

Sıcak ve soğuk koridor için kusursuz tasarıma sahip DCMax kabinetler, kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans sunuyor. Soğutma performansı için IP20 koruma seviyesini, optimum hava sirkülasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla birleştiren kabinetler, 1500 kg ağırlığında yük taşımaya uygun konstrüksiyona sahip olmanın ötesinde 1000 kg sismik teste tabi tutularak yük gücünü kanıtlıyor.

 

Tüm üreticilerin server cihazlarına uyumluluğu ve ekipmanlar yüklüyken bile hareket ettirilebilir 19″ dikmeleri ile DCMax kabinetler, özel geliştirilen hava sirkülasyonu optimizasyon aksesuarları ile güç kullanımında muazzam bir azalmaya yol açarak, kullanıcıları için enerji verimliliği yüksek ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler sunuyor. Kabinin ön ve arka profillerine kolayca  sabitlenen kablo düzenleyici halkalarıyla basitçe bir kablo yolu oluşturarak hava geçişini iyileştirmenin ötesinde montaj süresi ve maliyeti de azaltıyor.

 

Kritik göreve sahip olan Data Center’ların garanti altına alınmış bir performans eşliğinde, güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirdiğini savunan Estap, hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Daha fazla bilgi için www.estap.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın