Çıplak video krizi!

Hangi ünlü sanatçının nişanlısı başka kadınlara çıplak video gönderdi?

83 yaşındaki ünlü sanatçı Gönül Yazar’ın kendisinden 32 yaş küçük olan Rüzgar Mağden ile aşk yaşamaya başlaması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Şimdi ünlü çift bomba gibi bir iddia ile tekrar magazin dünyasına bomba gibi düştü.

 “CİNSEL İÇERİKLİ VİDEO VE FOTOĞRAF YOLLADI”

Bir kadın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanarak “ 2 yıl önce şu an Gönül Yazar’ın sevgilisi olan  Rüzgar Mağden’in  Doğa isimli bir kadının hayatına girerek ona bir çok cinsel içerikli video ve fotoğraflar gönderdiğini, bu davranışları yüzünden bir başkası ile evlenmek üzere Doğa’nın evlilikten döndüğünü ve Rüzgar Mağden’in hasta ruhlu biri olduğunu” iddia etti.

 “İDDİALARI REDDETTİ”

2 Sayfa programına canlı olarak bağlanan Rüzgar Mağden, “ geçmiş yıllarda bir kadınla konuştuğunu ama o kadının farklı bir resimle kendisi ile iletişin kurduğunu, bu kadına da cinsel içerikli resim ve videolar gönderdiğini kabul ederken, bir çok kişinin iGönül Yazar’la aşk yaşamaya başladıktan sonra mutluluğunu elinden çalmak istediklerini iddia etti.

“BAZI KONUŞMALARI YAYINA VERİLMEDİ”

Canlı yayında sinirlerine hakim olamayarak argo kelimeler kullan Mağden’in bazı konuşmaları canlı yayında verilmezken, programa tekrar bağlanan kadın “Rüzgar Mağden arkadaşımı defalarca sosyal medya üzerinden taciz etti. Şimdi de 83 yaşındaki Gönül Yazar’ı kandırıyor” dedi.

Bir yanıt yazın