Cem Yılmaz’dan sonra şimdi de sevgilisi içki kadehi paylaştı

Cem Yılmaz’dan sonra şimdi de sevgilisi içki kadehi paylaştı

Cem Yılmaz’dan sonra şimdi sevgilisi içki kadehi paylaştı

” Cem artık enişteniz”

Ramazan’ın ilk günü sosyal medya hesabından içkili paylaşım yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan sonra sevgilisi de içki kadehi paylaştı. Ünlü komedyenin sevgilisi Necla Karahalil “Rakıdan önce en sevdiğim içki viski ” diyerek viski kadehi paylaştı. Karahalil ayrıca kendisine sosyal medya üzerinden sorulan Cem Yılmaz ile sevgili misiniz sorusuna , kendisinin ve ünlü komedyenin baş harflarinin olduğu deniz kenarında kumlara yazılan fotoğrafı paylaşarak ” Yok bir şey ya sadece eniştenizle buldumcuk olduk o kadar ” diyerek aşklarını ilan etmeyi ihmal etmedi.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre filmleri ve gösterileriyle Türkiye’de komedi dünyasının önemli isimlerinden Cem Yılmaz’ın bu kez sevgilisi ramazanda içki kadehi paylaştı. Ramazan’ın ilk günü sosyal medya hesabından içkili paylaşım yapan Cem Yılmaz’dan sonra bu kez yeni sevgilisi Necla Karahalil içkili paylaşım yaptı. Cem Yılmaz, Ramazan’ın ilk günü yaptığı küfürlü paylaşım nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olurken, sevgilisi Karahalil’inde paylaşımı tepkilere neden oldu. Bir çok kişi içkili paylaşımı görünce ” Cem Yılmaz kendisi gibi birini bulmuş” yorumunu yaptılar.


” Eniştenizle buldumcuk olduk o kadar ”

Öte yandan Necla Karahalil kendisine sosyal medya üzerinden sorulan Cem Yılmaz ile sevgili misiniz sorusuna , kendisinin ve ünlü komedyenin baş harflarinin olduğu deniz kenarında kumlara yazılan fotoğrafı paylaşarak ” Yok bir şey ya sadece eniştenizle buldumcuk olduk o kadar ” diyerek sevgili olduklarını herkese duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir