Cansu Nihal Akarsu & Halil Çağlar Serin ikilisinden “Bir Dilim Aşk”

İki başarılı müzisyen Cansu Nihal Akarsu ve Halil Çağlar Serin'den yaza dair iki şarkılık EP "Bir Dilim Aşk ve Bukalemun" yayında

Cansu Nihal Akarsu & Halil Çağlar Serin ikilisinden “Bir Dilim Aşk”

Kendi alanlarında başarılara imza atan iki müzisyen, yıllarca vokal-bas gitar duo olarak sahne performanslarıyla bilinen iki eski arkadaş; yıllardır hem caz müzik sahnelerinde hem de çeşitli sanatçılar vokalistlik yaparak tanınan, ilk teklisi “Gezegen”i geçtiğimiz aylarda dinleyicilerle buluşturan Cansu Nihal Akarsu, günümüzün başarılı bas gitaristlerinden Halil Çağlar Serin ile bir araya gelerek alternatif pop, latin ve caz tınılı bir EP “Bir Dilim Aşk / Bukalemun”u dinleyicilerle buluşturdu.

Bağımsız olarak yayınlanan; tatlı bir yaz aşkı dileği “Bir Dilim Aşk” ve bir yaz akşamı kaçamağı “Bukalemun”dan oluşan iki şarkılık EP’deki söz ve müzikler Cansu Nihal Akarsu, düzenlemeler ise Halil Çağlar Serin’e ait. EP, İzmir’de No.25 stüdyosunda hücum kayıt olarak Ömer Kapancıoğlu tarafından kaydedildi ve mix-mastering çalışması ise Burakcan Güneren tarafından üstlenildi. Fotoğraf ve kapakta Tunç Canoğlu imzası var. Ayrıca iki şarkı Kadir Arıcı’nın yönetmenliği ve tasarımıyla tek bir video klip olarak Akarsu’nun YouTube kanalında yerini aldı.


İki müzisyen, bu doğrultuda yine ikili çalışmalara devam etmek istedediklerini belirtiyor.

“Bir Dilim Aşk / Bukalemun” başta Spotify olmak üzere dijital platformlarda sizlerle buluşmayı bekliyor.

HABER : Kamil Hızer

@kamilhizer

@magazinnameoffical

Bir yanıt yazın