Çağla Öz kimdir Hakkında Her şey

Çağla Öz Luxury Boutique Turkey markasının başarısıyla, ünü tüm illere yayılan bir sosyal medya fenomenidir. Peki Çağla Öz kimdir? Çağla Öz kaç yaşında? Bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt bulmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Çağla Öz kimdir Hakkında Her şey

Çağla Öz kimdir? Kısaca tanıyalım…

Çağla Öz’ü daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Çağla Öz’e kısaca bir göz atalım.

* Kilosu: 52

* Boyu: 1.74

* Yaşı: 23

* Burç: İkizler

* Doğum tarihi: 11 Haziran 1999

* Yaşadığı yer: İstanbul

* Memleketi: İstanbul, Sarıyer

Eğer ki başlıklarımız sizde Çağla Öz hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Çağla Öz kaç yaşında?

Çağla Öz 23 yaşındadır. Kendisi genç bir girişimcidir.

 

Çağla Öz boyu

Çağla Öz boyu 1.74 olarak bilgi aldık magazasına giden müşterilerden edindiğimiz bilgilere göre güzel fenomen, uzun bacakları ve güzel fiziğiyle dikkat çekmektedir.

 

Çağla Öz’ün kilosu

Fit olmaya özen gösteren güzel fenomen 52 kilodur,çok yemek yiyip hiç kilo alamayanlardanmış kendisi

 

Çağla Öz’ün doğum tarihi

Çağla Öz 11 Haziran 1999 doğumludur.

 

Çağla Öz’ün burcu

Çağla Öz ikizler burcudur yükseleni ise Aslandır. Çağla Öz’ün güzelliği ve lider oluşu burcunun özelliklerini taşıdığını söyleyebiliriz.

 

Çağla Öz aslen nereli?

Çağla Öz İstanbul’un Sarıyer ilçesinde doğmuştur. Kendisi doğma büyüme İstanbulludur ve hala burada yaşamaktadır.Ama anne ve baba tarafı Selanik göçmenidir

 

Çağla Öz ailesi

Çağla Öz  babası ve annesiyle oldukça iyi anlaşmaktadır. Ailesinin onun hayatına ve görüşlerine saygılı olduğunu ve daima arkasında olduğunu belirten Çağla Öz, anne ve babasına çok düşkündür.Aynı zamanda ailenin tek çocuğudur

 

Çağla Öz göz rengi nedir?

Çağla Öz’ün gözleri Ela rengidir .

 

Çağla Öz  saç rengi

Çağla Öz saçları sarıdır. Buğday tenine oldukça yakışan uzun ve sarı saçları vardır.

 

Çağla Öz nerede oturuyor?

Çağla Öz İstanbul Maslakta herkesin bildiği Lüks bir Residence’da yaşamaktadır.

Çağla Öz Okul hayatı, ne mezunu?

Çağla Öz İlk okulu Erol Altaca Kolejinde okuyup bitirdikten sonra Lise hayatı Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde geçmiştir.Genç influencer şuan ise Beykent Üniversitesinde İşletme okuyor.Bu okulundaki eğitimi sırasında kendi markasını kurmasıyla mezuniyet süreci biraz uzamıştır. Hala Beykent Üniversitesinden mezun olmasa da ikinci bir Üniversite olarak Nişantaşı Üniversitesi Moda tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

 

Çağla Öz Mesleği

Çağla Öz sosyal medyada aktif olarak yer almaktadır.Instagram üzerinden sıklıkla paylaşım yapan Çağla Öz,sosyal medyayı hobi olarak sürdürmektedir. Ayrıca yaptığı meslek,çok tanınan bir mağazanın kurucusudur.Luxury Boutique Turkey markasının kurucusu olan Çağla Öz,genç bir girişimcidir.

 

Çağla Öz hakkında

 

Çağla Öz, Luxury Boutique Turkey  şirketinin kurucusudur. 2019 yılından bu yana şirketini giderek büyüten güzel girişimci, şirketinin ürünlerini tüm illere pazarlamayı başarmıştır.Bu süreçten sonra mağazası çok daha bilinir bir hale gelmiştir.Çağla Öz şirket yönetiminin yanı sıra İnstagram başta olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarında güçlü bir şekilde yer almaktadır. Başarılı iş hayatını, lüks tekstil ürünleri üretmesiyle kısa sürede takipçi sayısını arttırmayı da başarmıştır. Güzel fenomen her yaş grubuna ve her insana hitap etmesini, herkes için yararlı olmasını istemektedir. İnstagram hesabını merakla takip eden kullanıcılar,Çağla Öz içeriklerini beğeniyle izlemektedir. Çok fazla olumsuz yorum almayan güzel fenomen, takipçileriyle samimi bir ilişki kurmaya çalışmaktadır.

https://www.instagram.com/cag1aoz/?hl=tr

Bir yanıt yazın