Bilet Dükkanı Uzakrota Global Summit’te Ses Getirecek

Bilet Dükkanı Uzakrota Global Summit’te Ses Getirecek

Seyahat endüstrisindeki en büyük şirketleri alanında uzman profesyonellerle buluşturan Uzakrota Global Summit, 24 Kasım tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşecek. 10.000 turizm profesyoneli ve 150 konuşmacı ile dünya seyahat endüstrisinin kalbinin atacağı, Uzakrota Global Summit’te Bilet Dükkanı da güçlü ekibi ve standı ile yerini alacak.

 

Etkinlikte Bilet Dükkanı CMO’su Meltem Acar, “Yeni Nesil Tüketiciye Yeni Nesil Reklam” konulu panelde alanında uzman isimlerle yer alarak sektördeki son trendleri ve geleceğe dair öngörülerini paylaşacak. Acar, marka alanındaki zengin deneyimiyle dijital dönüşümle değişen tüketici alışkanlıkları, etkileşimli deneyimler yaratmak üzere inovatif stratejiler ve yeni nesil teknolojiler gibi bilgiler paylaşacak.

 

30 yılı aşkın süredir turizm sektöründe faaliyet gösteren ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Bilet Dükkanı, Uzakrota Global Summit’te özel deneyimler yaşatacağı standıyla da yerini alacak. Geniş ve deneyimli teknoloji ekibi ile öne çıkan Bilet Dükkanı, yolcu deneyimini “Akıllı Seyahat” kavramı ile farklı bir boyuta taşıyor.

Yolcu ve acente deneyimlerini iyileştirmeyi hedefleyen Bilet Dükkanı, acenteler için bütün iş süreçlerini yönetebilecekleri kapsamlı bir teknoloji platformu sunuyor. Türkiye’de 2500 acente, yurtdışında ise 1500 acente ile çalışan Bilet Dükkanı gelişmiş otomasyon ve rezervasyon teknolojisi ile kompleks taleplerde yaratıcı çözümlere ulaştırıyor. Turizm sektöründe yenilikçi ve teknoloji dostu bir sistem kullanarak, acentelerin daha kolay işlem yapabilmesi için hızlı bir satış ekranı imkanı sağlıyor. Acentelerin Bilet Dükkanı tarafından geliştirilen sistemler üzerinde aylık 60.000 işlem hacmi bulunuyor.

Bir yanıt yazın