Betül Kasımoğlu oyunculuğa tekrar geri dönüyor

Çok iddialı bir proje ile geri döneceğinin müjdesini verdi.

Geçtiğimiz yıllarda Kuzey Güney, Çılgın Dershane ve Hanımın Çiftliği başta olmak üzere bir çok sinema filminde ve dizilerde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Betül Kasımoğlu yıllar sonra tekrardan ekranlara ve modelliğe dönüş yapma kararı aldı.

Daha önce kendisine gelen teklifleri değerlendiren Betül Kasımoğlu modelliğe ve oyunculuğa geri dönüş kararı alarak kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye karar verdi

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra, düzgün fiziği ve büyüleyici güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu yakında yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmek için gün sayıyor.

Gelen teklifler arasında değerlendirme yapan güzel oyuncu ve model Betül Kasımoğlu Kıbrıs’tan gelen bir teklifi kabul ederek kısa bir süreliğine Kıbrıs’a giderek çalışmalara başladı.

Kısa bir süre sonra çekimlerine başlanacak bir sinema filmi için hazırlıklara başladığını belirten güzel oyuncu filmin ismi ve oyuncu kadrosu hakkında adeta ser verdi sır vermedi. “ Projede yer aldığım film bu yılın en iddialı filmlerinden biri olacak ve çok yakında herkes benden söz edecek” dedi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın