Berrin Direk Facebook’un seksi fenomeni oldu

2019 yılında cesur pozlarına devam edecek

Sosyal medya ağlarından Facebook’un Türkiye paylaşımlarında cesur pozlarını takipçileri ile paylaşan Berrin Direk’e beğeniler yağmaya devam ediyor.

Genellikle selfie tarzı paylaşımları tercih eden genç manken ayrıca profesyonel fotoğrafçılarla beraber yapmış olduğu çalışmaları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Berrin Direk “Yaptığım paylaşımlara yorum yapan takipçilerime de özenle cevaplar vermeye çalıştığını ayrıca kendisine sosyal medya üzerinden ciddi teklifler geldiğini, bunları değerlendirmeye aldığını ve 2019 yılında ciddi bir proje ile takipçileri ile buluşmayı hedeflediğini sözlerine ekledi.

Berrin Direk “2018 yılında dergi çıkardığını, bu sayede medyaya girdiğini de sözlerine eklerken bu deneyimin kendisine büyük bir faydası olduğunu 2019 yılında da dergisini çıkarmaya devam edeceğini ve dergisinin Türkiye’nin en çok okunan magazin ağırlıklı dergilerinden biri haline getirmeyi hedeflediğini” açıkladı.

Berrin Direk ayrıca kendisine özgüveninin tam olduğunu, sinema, televizyon dizileri, tanıtım yüzü gibi konularda hiç mütevazi olamayacağını, kendisine verilen şansları en iyi şekilde değerlendirerek 2019 yılında daha iyi yerlerde olmayı hedeflediğini söyleyerek sözlerini tamamladı…

Şimdilerde Berrin Direk‘in internet gazeteciliğine ve film yapımcılığına soyunan seksi model önümüzdeki sezon vizyona girmesi hedeflenen ilk sinema filminin çekimleri için hazırlıklarına devam ettiği öğrenildi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın