Ayşe Tolga, yeni kitabı İyilik Sende’yi okurları için imzalayacak

Ayşe Tolga, 13 ve 17 Temmuz tarihlerinde D&R Suadiye ve D&R Bodrum Milta Marina’da gerçekleşecek etkinliklerde, yeni kitabı İyilik Sende’yi D&R mağazalarında ilk kez okurları için imzalayacak.

Ayşe Tolga, yeni kitabı İyilik Sende’yi okurları için imzalayacak

D&R, sevilen isimleri hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Oyuncu ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga, 13 Temmuz Salı günü saat 19.30’da D&R Suadiye, 17 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de D&R Bodrum Milta Marina mağazalarının konuğu oluyor. İyilik Sende isimli yeni kitabında okurlarını iyi birer yaşam elçisi olmaya davet eden Ayşe Tolga, düzenlenecek etkinliklerinde yeni kitabını imzalayacak, hayranlarıyla sohbet edecek.

Ayşe Tolga’nın “İyilik Sende” adlı kitabı hakkında

“Her ne yaşarsan yaşa, dünya ne halde olursa olsun, iyiliği uzakta arama, çünkü iyilik sende…” Bu kitap, sağlıklı yaşam önerilerinden çok daha fazlasını içeriyor. İyilik Sende bir iyilik hareketi… Sizin için, sevdikleriniz için ve dünyamız için taşıyor “iyi yaşam” bayrağını… Ayşe Tolga’nın Klinik Aromaterapist ve Bütünsel Şifa Terapisti olarak çalıştığı on yılı aşkın deneyiminin sonucunda geldiği noktada ortaya çıkan İyilik Sende, kadim uygarlıkların şifa anlayışını yeni ve güçlü tondan söylemek için yola çıktı. Hepimizin doğal yaşam hakkıdır şifada, berekette ve iyilikte olmak. Hastalıklar, kısmetsizlik ve kıtlık doğalımız değildir. İyi olmanın, şifada, berekette ve zenginlikte olmanın, doğal yaşam hakkımız olduğunu uygulamalarla ve reçetelerle paylaşan kitap, sahip olduğumuz iyilik halini nasıl geri kazanabileceğimizi anlatan bir rehberdir. İyilik Sende, bir iyilik hali için nasıl düşünmemiz ve neye inanmamız gerektiğini çerçeveleyen bir değerler bütünüdür. İyilik Sende’nin temel misyonu, her insanın öz keşif yolculuğunu kolaylaştırarak yeni bir yaşam tarzı sunmaktır.

Bir yanıt yazın