An Epic Symphony & Hayko Cepkin müzikseverleri kendinden geçirdi

Events Across Turkey’in uluslararası ödüllü projesi “An Epic Symphony”, kendine özgü tarzıyla Türk rock müziğinin sevilen yıldızı Hayko Cepkin’i Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ağırladı.

An Epic Symphony & Hayko Cepkin müzikseverleri kendinden geçirdi

Event Across Turkey organizasyonu ile gerçekleşen Istanbul Night Flight” konser serisinde sahne alan An Epic Symphony&Hayko Cepkin” lazer ve ışık şovlarıyla izleyiciye tam anlamıyla görsel bir şölen yaşattı.

 

Night Flight Symphony Orchestra&Choir eşliğinde sahne alan Hayko Cepkinsevilen şarkılarının yanı sıra ”Aldırma Gönül”, “ Aşk Mektubu”  ve “Anlıyorsun Değil mi?” gibi kült şarkıları da seslendirdi. Konserin açılışını Yalnız Kalsınşarkısıyla yapan An Epic Symphony&Hayko Cepkin”, yaklaşık 2,5 saat sahnede kalırkenperformansıyla ve sahne şovlarıyla hayranlarından tam not aldı.

 

Istanbul Night Flight”“Hayko Cepkin” ve “Manga” Konserleri İle Devam Edecek.

30 Kasım’a kadar devam edecek olan İstanbul Night Flight, birbirinden özel sanatçılarla; duygusal şarkılardan, enerjik rock parçalarına kadar geniş bir repertuar ile benzersiz bir konser serisi yaşatıyor.

 

Konserler serisinde Volkswagen Arena’da 29 Kasım Çarşamba Hayko Cepkin ve 30 Kasım Perşembe akşamı Manga Night Flight Symphony Orchestra&Choir eşliğinde sahne alacaklar.

Bir yanıt yazın