“Altın Lider Ödülleri” 3 gün, 3 gece sürecek

Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO'su, 50 CHRO'su, 50 CMO'su iş dünyasının oyları ile belirleniyor

“Altın Lider Ödülleri” 3 gün, 3 gece sürecek

Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO’su, En Beğenilen 50 CHRO’su ve En Beğenilen 50 CMO’sunun açıklanacağı “Büyülü Gala Geceleri”, 21-22-23 Aralık’da Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilecek. İş dünyasının oylarıyla belirlenen 2021 yılının En Beğenilen CEO, CHRO ve CMO’ları 3 gün, 3 gece sürecek “Altın Lider Ödülleri”nde açıklanacak.

 

Türkiye’nin Liderlerine Oy Yağmuru 

Organizasyonu Türkiye’nin lider Toplantı ve Etkinlik şirketi KREA M.I.C.E. tarafından yapılan “Altın Lider Ödülleri” platformuna bugüne kadar tüm Türkiye’den 30 binin üzerinde oy kullanıldı. Türkiye’de iş dünyasında çalışan her bireyin katılabileceği oylamalar 19 Kasım 2021’de sona erecek ve sonrasında yapılacak değerlendirmeye göre en fazla oy alan liderler, kategoriye göre ilk 50’ye girerek 2021’in Altın Lider’inden biri olarak açıklanacak.

 

“Büyülü Gala Geceleri” Programa göre 21 Aralık 2021’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su, 22 Aralık 2021’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CMO’su ve 23 Aralık 2021’de Türkiye’nin En Beğenilen 50 CEO’su ödülerini sahnede fiziki olarak teslim alacaklar.

 

İş hayatındaki tüm sektörlerin tüm çalışan ve liderlerine açık ve ücretsiz olan yarışmada her çalışanın “sadece bir oy hakkı” bulunuyor ve SMS altyapısı ile mükerrer oy kullanımı engelleniyor.

 

Seda Mızraklı Ferik:

“Hedefimiz kapsayıcı ve teknolojik bir ödüllendirme platformu oluşturmaktı”

Değişen piyasa koşullarında, şirket başarısında liderlerin özelliklerinin öne çıktığını belirten KREA M.I.C.E.’ın kurucusu Seda Mızraklı Ferik, “C-Level Liderler için oluşturduğumuz demokratik ve şeffaf ödüllendirme sistemimiz tüm sektörlerden büyük beğeni aldı. Katılım şartları, teknolojik alt yapı farklılığı ve gelen binlerce oy sebebi ile ‘Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri’ olarak tarif ettiğimiz ‘Altın Lider Ödülleri’nin heyecanını yürekten taşıyoruz. Şirketlerin liderlerinin bıraktıkları ‘anlamlı izleri’ destekliyoruz” dedi.

 

Altın Lider Ödülleri ile ilgili detaylı bilgi için: https://altinliderodulleri.org

 

KREA M.I.C.E. hakkında:

2002 yılında sektörün duayen ismi Seda Mızraklı Ferik tarafından kurulan KREA, KREA M.I.C.E. (Toplantı, Seyahat, Kongre, Etkinlik Yönetimi), KREA DIRECT, KREA DIGITAL, KREAHR, KREA Disrupt (Çizgi Altı Reklam) şirketleri ile 360 derece müşteri memnuniyeti yaratan, 300’den fazla markaya offline & online hizmet veren bir şirketler grubudur. KREA, kuruluşundan bu yana yüzlerce lider kuruluşa 5 bin 500’den fazla projede hizmet vermiştir. KREA Grup şirketi olan KREA M.I.C.E., A Grubu Seyahat Acentesi olarak yurtiçi ve yurtdışı toplantı, kongre, konferans organizasyonu, 500 kişi ve üzeri toplantı, etkinlik ve bayi toplantıları, iç iletişim toplantıları bin kişi ve üzeri kurumsal motivasyon etkinlikleri, yurtiçi ve yurtdışı B2B Incentive seyahatler gerçekleştirmektedir. Pandemi döneminde tüm etkinlikleri dijital platforma taşıyan KREA M.I.C.E., 2021’de yeni bir atılım yaparak, kendi markası ile çok geniş katılımlı ve uluslararası etkili üst düzey liderlik zirveleri yapmaya başlamıştır. Uluslararası onlarca ödüle sahip olan KREA M.I.C.E. sektörün Oscarları kabul edilen Ace of M.I.C.E.’da Türkiye’nin “En İyi Etkinlik Yönetimi ve Toplantı Firması” seçilmiş, 2020 Eventex Global Etkinlik Ödülleri’nde ise dünya birincisi olmuştur. Mart 2021’de Türkiye’de bugüne değin yapılmış en büyük insan kaynakları ve liderlik zirvesi olan “Global HR Summit 2021”i gerçekleştirmiş ve Türkiye’den toplantı sektöründe ilk dünya markasını yaratmayı başarmıştır. KREA M.I.C.E. ardından 19-22 Ekim’de düzenlenen Türkiye’nin toplantı sektöründe pazarlama alanında gerçekleşmiş en global, en kapsamlı ve üst düzey uluslararası etkinliği olan “Global Marketing Summit 2021”i organize etmiş, bu Zirve’ye ise 143 ülkeden 53 bin 392 kişi katılmış, Türkiye’de bugüne dek yapılmış en büyük Pazarlama Zirvesi ve Türkiye’den bu alanda çıkan ilk dünya markası olmuştur.

Bir yanıt yazın