Altın İnci Ödülleri’nden GAYANE ORGANİC’e ödül

Pearly Agency'nin düzenlediği Altın İnci Ödül Töreni’nde ‘YILIN EN BAŞARILI DOĞAL ÜRÜNLER MARKASI’ Gayane Organic Yönetim Kurulu Başkanı Gayane Yıldızbakan’ın oldu.

Altın İnci Ödülleri’nden GAYANE ORGANİC’e ödül

Pearly Agency’nin düzenlediği Altın İnci Ödül Töreni’nde ‘YILIN EN BAŞARILI DOĞAL ÜRÜNLER MARKASI’ Gayane Organic Yönetim Kurulu Başkanı Gayane Yıldızbakan’ın oldu.

Tuğçe Altun Kirişçi ve Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı, Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin organizatörlüğünde Pearly Agency’nin düzenlediği Altın İnci Ödülleri Lazzoni Otel’de sahiplerini buldu.

ÜNLÜ SANATÇILAR SAHNE ALDI

Gayane Organic Yönetim Kurulu Başkanı Gayane Yıldızbakan’ ın ‘YILIN EN BAŞARILI DOĞAL ÜRÜNLER MARKASI’  ödülünü aldığı organizasyona Melihat Gülses, İlyas Salman, Kamuran Akkor, Tuğba Ekinci, Gülden Karaböcek, Abidin Yerebakan, Zen-g, Buse Ayla, Hatice, Lale Belkıs, Nadide Sultan gibi ünlü isimler de katıldı.

Yılın En Başarılı Doğal Ürünler Markası ödülünü alan Gayane Organic Yönetim Kurulu Başkanı, Kadın Doğum Uzmanı Ve Fitoterapist Gayane Yıldızbakan ödül hakkında; “Bu gece burada bulunduğum ve bu ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum. Bu görkemli geceyi hazırlayan, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Umarım aldığınız tüm ödüller hepinize şans getirir. Başarılarınız daim olsun. Ben Ermenistan’da doğdum ve şu an o bölgede ve çoğu coğrafyada durumlar çok karışık ve şu an almış olduğum bu güzel ödülü dünyadaki kardeşlik ve barış için alıyorum. Hayatta tek istediğim şey Barış” dedi.

 Organizasyonun organizatörlerinden Emre Kirişçi şunları söyledi; “Altın İnci Ödülleri bizim için çok değerli, bizim bebeğimiz gibi. En iyi organizasyonu yapmak için günlerce çalışıyoruz, emeklerimizin karşılığını da bu gece aldık. Rakibimiz çok ama biz başarılı işler yaparak herkesin cevabını vermiş oluyoruz.”

Tuğçe Altun Kirişçi ise duygularını şu sözlerle aktardı; “ Bu gece için ekip olarak çok çalıştık, çok yorulduk ama görüyorum ki emeklerimizin karşılığını aldık. Sahnede ödülleriyle buluşan başarılı isimlerin gözlerindeki mutluluğu ve ışığı görmek benim için paha biçilemez.”

Bir yanıt yazın