Alper Ergez kimdir?

Alper Ergez kimdir?

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Spikerlik Sunuculuk, Diksiyon ve Seslendirme-Dublaj bölümü mezunu ola Alper Ergez. ayrıca bir dönem Ritüel Sanat Merkezide de kamera önü oyunculuk eğitimi ve diksiyon eğitimi aldı. Halen eski TRT spikeri seslendirme sanatçısı’ Fulya Ergüneş ‘ten televizyonculuk, diksiyon ve artikülasyon ile ilgili eğitimler almaya devam etmektedir

Alper Ergez bu çalışmalarının yanı sıra Ankara’da yerel bir radyoda program yaptmış ve sonrasında .dijital medyada çeşitli platformlarda her biri kendi alanında başarılı sektörün önde gelen ünlü isimleri ile röportajlar yapmaya başlayarak basın sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

Müzikonair ile başlayan röportaj serüvenine kısa bir süre sonra Sinemaport sitesini de dahil eden Alper Ergez şimdilerde Dergi Suare, ,Haber Caddesi ve yakında yayın hayatına başlayacak olan Sanat Şeysi platformlarında röportajlarım hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor..

Alper Ergez Röportajlarının yanı sıra basın danışmanlığını üstlendiği isimlerin sanat hayatlarına katkı vermeye devam etmektedir.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın