Aksa Tur Bursa Hac, Umre, Kudüs ve Kültür tur organizasyonu ile gönülleri fethediyor

Bursa’nın Hac, Umre, Kudüs ve kültür turizmi firması Aksa Tur, Bursa’daki hizmetleri ile hayırlara vesile oluyor…

Aksa Tur Bursa Hac, Umre, Kudüs ve Kültür tur organizasyonu ile gönülleri fethediyor

Suudi Arabistan’da tur organizatörlüğü ve rehberlikle başlayan yolculuğu kutsal topraklara taşıyarak bir gönül köprüsü kuran Aksa Tur Bursa işletmecisi ve rehber hocası Abdullah Kaçan; Bursa’ya Hac, Umre, Kudüs ve kültür turları organizasyonu firmasını kazandırdı. Dünya hayatının en kutsal ve en anlamlı yolculuğuna yapılan ziyaretlerin öncü ismi Aksa Tur, deneyimli görevliler eşliğinde hac, umre, Kudüs ve kültür tur programı düzenliyor. Aksa Tur Bursa işletmecisi ve rehber hocası Abdullah Kaçan, kutsal topraklarda hac ve umre ziyareti için plan yapan tüm Bursa ve çevre illerden vatandaşları Aksa Tur’a davet etti.

Hac, umre, Kudüs ve kültür turu bizim işimiz

 

Abdullah Kaçan“Amacımız ve isteğimiz, tecrübeli din adamlarından oluşan personellerimizle birlikte hem İstanbul merkez şirketimizde, hem Bursa şubemizde kaliteden ödün vermeden, hacılarımızın memnuniyetini ön planda tutan yepyeni bir anlayışla, kutsal mekânlarımızda sizi en güzel şekilde rahat ettirmek. Aklınız sadece ibadetlerinizde olsun rahatınızı biz sağlarız” dedi.

Bursa’da Hac ve Umre sektöründe birçok organizasyona imza atan Aksa Tur rehber hocası Abdullah Kaçan“Aksa Tur ile Hac, Umre ve Kudüs Organizasyonları yanında, kültür turları ile de hizmet vermekteyiz” dedi.

Bir yanıt yazın