Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in öpüşme sahnelerindeki ilginç detay!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in öpüşme sahnelerindeki ilginç detay!

Magazin yazarı Onur Akay, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in öpüşme sahnelerinin çekimlerinde yaşanan ilginç detayları yazdı. Akay, Saraçoğlu ve Demir hakkındaki yeni iddialara ise son noktayı koydu.

Güzelliği ve oyunculuğuyla beğeni toplayan Afra Saraçoğlu’nun, dizide hayat verdiği Seyran karakterinin değişimine tepki gösterdiği ve fragmanda yayınlanan bir sahne ile ilgili “O sahneyi yayınlarsanız diziden ayrılırım” dediği öne sürüldü. Ayrıca, Sezen Aksu’nun Yalı Çapkını dizisi için şarkı bestelediği ve şarkıyı Mert Ramazan Demir’in seslendireceği iddiası da magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’le ilgili iddiaları, Yalı Çapkını dizisinde rol alan bir başka oyuncuya sorduğunu dile getiren ve o oyuncunun ismini vermeden aktardıklarını yazısına taşıyan ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, Saraçoğlu ve Demir hakkında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

“Kameraların kayıttan çıktığını bile fark edemeyen iki âşık!” başlıklı bir yazı kaleme alan Akay, “Afra Saraçoğlu Seyran karakterinin değişiminden rahatsız değil. Sadece, Kaya ile dans eden Seyran’ın, daha sonra Kaya’nın kucağına düşme sahnesi Afra’yı biraz rahatsız etmiş. Profesyonel olan Afra Saraçoğlu, ‘O sahneyi yayınlarsanız diziden ayrılırım’ gibi bir çıkış da yapmamış. Sadece bu sahne ile ilgili senaristlere rahatsızlığını dile getirmiş. Aslında Afra Ferit karakterini hiç sevmiyor. Sette aralarında geçen bir diyalog herkesi güldürmüş. Mert birden Afra’ya, ‘Seninle evlendiğimizde kızımız olsun istiyorum. Eğer kızımız olursa adını Seyran koyacağım.’ demiş. Afra ise Mert’e, ‘Eğer oğlumuz olursa ben Ferit koymam.’ demiş. Bunun üzerinde orada bulunan oyuncular ve set çalışanları kahkaha atmış.” ifadelerini kullandı.

Onur Akay Şöyle devam etti:

“Ayrıca o oyuncumuza, ‘Afra ve Mert’in öpüşme sahneleri çekilirken ekip zorlanıyor mu?’ şeklinde de bir soru yönelttim. En kolay sahnelerin Afra ve Mert’in öpüşme sahneleri olduğunu, çünkü rol yapmadıklarını söylüyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, her öpüşme sahnesinde yönetmenin ‘kestik’ dediğini duymuyor ve öpüşmeye devam ediyormuş. Kameraların kayıttan çıktığını bile fark edemeyen iki aşığın öpüşmesine, set görevlileri ve o anda orada olan dizinin diğer oyuncuları alkışlarla son verebiliyormuş. Sezen Aksu’nun Yalı Çapkını dizisi için özel bir şarkı yazıp yazmadığını da Sezen Aksu’ya çok yakın kaynaklara sordum. Aksu, ne şarkı yazmış ne de Mert Ramazan Demir’i takip etmiş. Çünkü Minik Serçe’nin Instagram adresi yok.”

Bir yanıt yazın