Acun Ilıcalı’dan duygusal paylaşım

Yetenek Sizsiniz şampiyonu akıllı köpek Max hayatını kaybetti.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı ve ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan “Yetenek Sizsiniz” adlı yarışma programının 2012 yılındaki 3 sezonundaki yarışmanın şampiyonu olan akıllı köpek “Max” ve eğitmeni Ali Yeşilırmak birinci olmuşlardı. Yarışmada birinciliği kazanan Max’ten üzücü bir haber geldi. Kısa bir süredir yakalandığı rahatsızlıktan dolayı tedavi gören akıllı köpek “Max” hayatını kaybetti

Sosyal medyadan Acun Ilıcalı üzüntüsünü paylaştı

Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı paylaşımında  yarışmada birinci olan Max ile çekilmiş bir fotoğrafını ve “Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin şampiyonlarından Max’i kaybettik. Yeteneğiyle bir köpeğin Türkiye’ye neler yapabileceğini göstermişti. Ali kardeşim acını paylaşıyorum.” notunu düştü.

Yetenek Sizsiniz yarışmasının 12 Mart 2012 tarihinde 3 sezonun final gecesinde jüri üyeliklerini Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar’ın yaptığı yarışmanın finalinde Kafkaslar adlı dans grubu ile finale kalan Max gecenin sonunda yarışmanın birincisi olmuş ve sahibi Ali Yeşilırmak’a büyük ödül olan 250 bin TL.’yi kazandırmıştı.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın