Zeyn “Başım Sağolsun” şarkısıyla herkesin kalbine dokunacak

Zeyn “Başım Sağolsun” şarkısıyla herkesin kalbine dokunacak

Titiz ve uzun süren stüdyo çalışmasının ardından ilk single’ını tamamlayan Zeyn, ‘Başım Sağolsun’u Melodi Müzik etiketiyle 2 Aralık Çarşamba tüm dijital platformlarda yayına girdi…

Modern soundlu, güncel trap akımın dikkat çekici örneklerinden ‘Başım Sağolsun’ genç sanatçının kendini yakın hissettiği pop arabesk kulvarının ilk ürünü. ‘Geçmişte yaşadığım olayların kısa bir özeti’ diyen Zeyn, müzikal birikimini iddialı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Sözü müziği Bakhtiyar Alakbarov’a, düzenlemesi ve mix’i Suat Sakarya’ya ait ‘Başım Sağolsun’un mastering’ini Emre Kıral yaptı.

Şarkının video klibi Bakhtiyar Alakbarov yönetmenliğinde Beykoz Riva’da çekildi. Bir ayrılık hikayesinin anlatıldığı video klipte; Arka Sokaklar dizisinde oynayan Azerbaycan’lı ünlü oyuncu Hüseyin Telmanzade rol aldı.

Zeyn Kimdir?

Zeyn, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Zeyn, Bursa belediye konservatuvarında bir yıl eğitimden sonra İstanbul Arel Üniversitesinde Radyo Tv bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri alan Zeyn, Günay Acar’dan şan dersleri aldı. Piyano ve bağlama çalan Zeyn, Bursa, Ankara, İstanbul gibi şehirlerdeki seçkin mekanlarda sahne aldı.

Bir yanıt yazın