Z Kuşağı, oyun severler, çizgi film severler, iyilik elçileri ve koleksiyonerler Dolmabahçe Sarayında

Türkiye'nin gelişen hub'larından Çizgi Film ve Animasyon sektörü, geçmişi posta pulları aracılığıyla dijital teknoloji ile günümüze getiriyor.

Z Kuşağı, oyun severler, çizgi film severler, iyilik elçileri ve koleksiyonerler Dolmabahçe Sarayında

Türkiye’nin gelişen hub’larından Çizgi Film ve Animasyon sektörü, geçmişi posta pulları aracılığıyla dijital teknoloji ile günümüze getiriyor. Son yıllarda daha çok konuşulan Z kuşağı ve dünyamızın yardıma olan ihtiyacı konularında; genç nesillerin Çizgi Film ve Animasyon/Oyun sektörüne olan ilgilerinin içinde bulundukları dijital dünyadan yaşadığımız dünyaya nasıl bir fayda sağlayabileceği düşüncesiyle yola çıkan Türk ve Hollanda’lı girişimciler, yaratıcı bir ekip çalışması ve “Daha Güzel Bir Dünya Mümkün ve Sürdürülebilir” mottosuyla 23 Temmuz 2021’de Saat 15.30-18.30 arası Dolmabahçe Sanat Galerisi, Vişnezade, Beşiktaş’ta yardımlaşma kuruluşları, çizgi film ve oyun sektörünün yaratıcılarını bir araya getiriyor.

Hollanda ve Türkiye kökenli yaratıcı, geçmişe saygılı, günümüz teknolojisini genç nesilleri iyi yönlendirerek, geleceğin daha da yaşanabilir olduğunu benimsemiş hayalperestler ve hayalleri için çalışanlar, film galası, konuşmacıların yeni fikirleri ve posta pulları üzerine workshop içeriklerinin yer aldığı, birbirleri ile iletişim halinde kalıp yeni projeler geliştirebilmeleri için Dolmabahçe Sanat Galerisindeki etkinlikte buluşuyorlar. Etkinlik süresince sosyal medya mecralarından örneğin Instagram/BBD Animasyon (Türkiye) Instagram /Youtbe The Stamp Fairy (Hollanda) üzerinden saat 16.00’dan itibaren canlı yayınlar yapılıyor olacak. BBD Charitable Organisation ( Hollanda) Kurucusu

Ufuk Erdogan Gavin:

“Elimizdeki teknolojiyi genç kuşaklarımızın dünyayı daha güzel kılmaları için kullanabiliriz.” Dedi. Ardından Türkiye’deki yaratıcı ekip çalışmaya başladı ve çizgi filmler, videolar, kültür içerikli oyunlar geliştirmeye başladı. Tüm bu ürünlerin genç kuşağımızla buluşması, Hollanda ve Türkiye arasında yenilikçi, geliştirilebilir, eğlenceli ve yardım odaklı yeni bir reel-simülasyon dünya oluşturdu. Henüz dünyada gerçekleştirilmemiş olan dijital dünya ve gerçek dünya arasında bağ kurma ve iyiliğin teknoloji ve Z kuşağı ile tüm dünyaya yayılması amacıyla ilk kez 1.si düzenlenen “Başka Bi’ Dünya Mümkün” etkinliğimiz için BBD Animation, BBD Charity ve Stamp Fairy sosyal medya hesaplarından detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın