Yılmaz Erdoğan dava açmayacak

Yılmaz Erdoğan dava açmayacak

Yılmaz Erdoğan’ın tek gündemi ” Dilber “

 

Sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın’ın kız kardeşi, geçtiğimiz yıla ait olan Yılmaz Erdoğan ile Taşkın’ın da yer aldığı tatil karelerini paylaşmasının ardından ünlü ünlü oyuncu hukuki süreç başlatacağı söylenen ünlü yönetmenin dava açmayacağı konuyu tamamen kapattığı öğrenildi. Erdoğan’ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, ünlü ismin artık bu konularla anılmak istemediğini ve tek odaklandığı nokta olarak dizisi olan ” İnci Taneleri” olduğu belirtildi.

 

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan özel görüntülerini ifşalayan fenomen kardeşlere dava açacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.
İzinsiz çekildiği iddiası ile özel görüntüleri yayınlanan ünlü ismin avukatına talimat vererek dava açtı haberleri ile gündeme gelen oyuncunun böyle bir dava açma sürecinin olmadığı öğrenildi. Erdoğan’ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, ünlü ismin artık bu konularla anılmak istemediğini ve tek odaklandığı nokta olarak dizisi olan ” İnci Taneleri” olduğu belirtildi.

Ne olmuştu

Manken Cansu Taşkın, kendisinden 26 yaş büyük Yılmaz Erdoğan’la aşk yaşadığını duyurdu. Bu açıklamanın ardından ikilinin sevgili olmadığı, Erdoğan’ın 31 yaşındaki Taşkın’ı Köyceğiz’deki evinde iki günlüğüne misafir ettiği iddiası ortaya atıldı. Bu iddiaya sinirlenen manken, 57 yaşındaki oyuncuyla olan samimi görüntülerini yayınlamıştı. Taşkın’ın kız kardeşi Elif Vurgun, çiftin yakınlaştıkları anlara ait videoyu, “Aşkı tanımlayamam ama videosunu gösteririm.” paylaşımlarını yapmıştı

Bir yanıt yazın