Yaemina Beauty ile plajda tüm gözler üzerinizde olacak

Emina Jahovic’in ikonik stilinden ilham alan Yaemina Beauty, suya dayanıklı eyeliner ve kaş kalemi ile plajda da tüm gözleri üzerinize çekiyor

Yaemina Beauty ile plajda tüm gözler üzerinizde olacak

İkonik stili ve kendine has tarzıyla ilham veren Emina Jahovic’in kurucusu olduğu Yaemina Beauty, yaz aylarında da büyüleyici göz makyajınızla dikkat çekmenizi sağlıyor. Suya dayanıklı formülü, kolay sürüm sağlayan fırçası ve şık tasarımı ile tercih edilen Yaemina Roller Coaster Eyeliner ister şehirde ister plajda gözlerinizin güzelliğini vurguluyor. 24 saate kadar kalıcı, mat, yoğun siyah ve suya dayanıklı eyeliner içeriğindeki yüksek oranda karbon siyahı ve özel bileşenler sayesinde sağlıyor ve ince ucu ve hızlı kuruyan mat formülü ile keskin, ince, kusursuz çizgiler elde etmenize olanak tanıyor.

BÜYÜLEYİCİ BAKIŞLARINIZI BİÇİMLİ KAŞLAR İLE DESTEKLEYİN

Kaşlarınızın şekli tüm bakışlarınızı etkiler; yanlış biçimlendirilmiş kaşlar sizi olduğunuzdan daha yorgun, daha sert veya daha fresh gösterebilir. Sıcak yaz günlerinde sağladığı kalıcılık ile güçlü ifadenizi gün boyu koruyan Yaemina Suya Dayanıklı Mikro İnce Uçlu Kaş Belirginleştirici Kaş Kalemi, asansörlü mekanizması ve kaş kıllarını taklit ederek ince çizgiler çizmenizi sağlayan mikro ucu ile ifadenizi destekliyor. Üç farklı renk tonuna sahip olan kaş kalemi kaşlarınız ile tam uyum sağlıyor.

Bir yanıt yazın