Tülnaz Seyhan “Deli Gönlüm” albümüyle dinleyicisini duygusal bir yolculuğa çıkarıyor

Tülnaz Seyhan "Deli Gönlüm" albümü ile yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor...

Tülnaz Seyhan “Deli Gönlüm” albümüyle dinleyicisini duygusal bir yolculuğa çıkarıyor

Sanat hayatına bugüne kadar söz ve müzikleri kendisine ait 5 albüm 2 single sığdıran Tülnaz Seyhan, müzik kariyerinde yeni bir döneme adım atıyor. Seyhan’ın söz ve müzikleri kendisine ait olan, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel “Benim Canımsın Sevdamsın ATAM” plağının ardından, şimdi de “Deli Gönlüm” isimli yeni albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu albüm, yaz aylarına damgasını vuracak bir esinti vaat ediyor. Seyhan, albüm hakkında, “Bu albümle hem duygusal anlar yaşayacak hem de coşkuyla eğleneceksiniz,” diyor ve ekliyor: “Her şarkıda farklı bir hikaye, her nota da biraz daha yakınlaşacağınız duygular var.” Seyhan’ın “Deli Gönlüm”ü, sadece müzikal bir deneyim sunmakla kalmıyor, dinleyicilerini duygusal bir yolculuğa da çıkarıyor.

Bu yeni albüm, Tülnaz Seyhan’ın sanatsal ifadesindeki derinliği ve çeşitliliği yansıtan, dinleyenlere yaz boyunca unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Seyhan ayrıca kendi eserlerinin başka sanatçılar tarafından icra edilmesinden büyük bir mutluluk ve onur duyacağını da sözlerine ekledi.

Haber: Kamil Hızer / Magazinname.com

Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın