TRT1’in yeni dizisi “Mehmed Fetihler Sultanı” sezona damgasını vurdu!

TRT1’in yeni dizisi “Mehmed Fetihler Sultanı” sezona damgasını vurdu!

TRT1’in merakla beklenen dizisi “Mehmed Fetihler Sultanı”, ilk bölümüyle ekranlara merhaba dedi ve izleyicileri büyüledi. Güçlü oyuncu kadrosu, büyük prodüksiyonu ve etkileyici aksiyon sahneleriyle dikkat çeken dizi, sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıktı.

Yapımcılığını Eyüp Gökhan Özekin’in, yönetmenliğini Şafak Bal’ın ve senaristliğini Ozan Bodur’un üstlendiği “Mehmed Fetihler Sultanı”, izleyicileri tarihin derinliklerinde unutulmaz bir serüvene sürükledi. Sosyal medyada da büyük ilgi gören dizi, izleyicilerle derin bir bağ kurmayı başardı.

Başrolünde Serkan Çayoğlu’nun yer aldığı dizide, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Seçkin Özdemir, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Teoman Kumbaracıbaşı, Ertuğrul Postoğlu, Bülent Alkış, Açelya Akkoyun, Ali Nuri Türkoğlu, Kenan Çoban, Kaan Yalçın ve Emine Ün gibi usta isimler adeta bir oyunculuk şöleni sundu. Genç oyuncu Esila Umut da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

“Mehmed Fetihler Sultanı”, başarılı yapımı, güçlü oyuncu kadrosu ve görkemli savaş sahneleriyle bu sezon adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi, tarihi atmosferi ve karakter derinliğiyle izleyicileri kendine hayran bıraktı.

“Mehmed Fetihler Sultanı” her salı saat 20.00’de TRT1’de!

Bir yanıt yazın