Tesadüflerle Başlayan Aşkta Mutlu Son…

Geçtiğimiz yıl atış poligonunda tesadüflerle başlayan ilişkilerinde evlilik kararı alan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun yeğeni Gürkan Ağaoğlu ile eski Başbakan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım’ın yeğeni Ayşegül Demirtaş, Beykoz Mecidiye Kasrı’nda sosyal mesafe kurallarına uygun bir biçimde gerçekleştirmiş olan nikah töreni ile bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA EVET DEDİLER…

Aile yakınlarının beraberinde siyaset dünyasından saygın isimlerinde katılmış olduğu nikah töreninde gelin Ayşegül Demirtaş Bijoux marka gelinlik tercih ederken, Gürkan Ağaoğlu ise damatlık tercihini Damat Tween’den yana kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın kıydığı nikah töreninde çiftin şahitliklerini ise Tarık Aksar, Yusuf Günay, İsmet Yıldırım, Hasan Tahsin Usta, Ali Ağaoğlu, Mücahit Demirtaş yaptı.

Evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken, nikahtan hemen önce Kuran-ı Kerim tilaveti de gerçekleştirildi.

Nikah töreninin ardından davetlilerin tebriklerini kabul etmiş olan genç çift, beraber oynadıkları harmandalı ile büyük alkış aldılar.

Seda Mete ve ünlü şarkıcı Emre Altuğ’un harika sahne performanslarıyla renkli bir gece geçiren davetliler, baştan sona pandemi tedbirlerine azami özen gösterdiler.

Öte yandan balayı için değişik bir tercih yapan genç çiftin, Kapadokya’dan başlayan ve Antalya ile devam edip Çanakkale’de noktalanacağı öğrenilen bir karavan turuna çıkacağı öğrenildi.

Bir yanıt yazın