Susona Bodrum’da Frankie Beach Club açılışı ve müzik dolu bir bayram

Malva Restaurant ve 1 Mayıs’ta sezon açılışı yapacak olan Frankie Beach Club için planladığı müzik programlarıyla bayrama hazır.

Susona Bodrum’da Frankie Beach Club açılışı ve müzik dolu bir bayram

Kişiye özel eşsiz tatil deneyimini Ege’nin en güzel koylarından birinde sunan Susona Bodrum, ödüllü imza restoranı Malva ve 1 Mayıs’ta sezonu karşılamaya hazırlanan Frankie Beach Club’da bayram için özel müzik programları hazırladı.

1 Mayıs’ta kapılarını açacak olan Frankie Beach Club’da uzun ve eğlenceli öğle yemeklerinin servis edileceği “Power Lunch” konsepti bu sezon da damak zevkine önem verenlerin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. DJ Kaan Demiral “Bohemian ChillOut Vibes” ile bohem tınılarıyla set başında, İsmail Tepe saksafon, Özge Metin keman ve akordiyon, Bahadır Şener kanun, Günay Güvel ise perküsyonda Frankie Beach Club misafirlerini müziğe doyuracak.

 

Mikro yerel mutfağı aracılığıyla, lokal ve gurme lezzetleri bir araya getirerek yemek tutkunlarına sunduğu özel gastronomik deneyimlerle adından bahsettiren Malva’da ise bayram süresince Deniz Özdoğru, Ata Marin ve DJ Kaan Demiral sahne alarak farklı müzik türlerindeki keyifli programlarıyla dinleyicilere eşsiz anlar yaşatacak.

 

Susona Bodrum bu bayramda deniz dalgasından ilham aldığı mimarisi ve adını aldığı Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli deniz kızlarıyla bütünleşen huzurlu ve bir o kadar da keyifli, lezzetli ve eğlenceli atmosferiyle Bodrum tutkunlarının bayram tatiline renk katacak.

 

 

Adres               : Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, Kaynar Sok. No:15 Torba   

                           Bodrum, Muğla, 48400 

Tel                   : +90 (252) 2112700

Bir yanıt yazın