Sura İskenderli’den “Dinle” şarkısına iddialı versiyon

Dinle'nin yeni versiyonu herkesi şaşırttı...

Sura İskenderli’den “Dinle” şarkısına iddialı versiyon

”Bir Daha Yak”, ”Hayalet” gibi şarkılarıyla ortalığı kasıp kavuran ”Sura İskenderli”, geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ”Dinle” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. ”Sura İskenderli” müzikseverleri çok bekletmedi ve ”Dinle” şarkısının yeni versiyonunu sevenlerine sunarak bambaşka bir tarzla şaşırtıcı bir sürpriz yaptı.

Küçük yaşlardan beri tüm şarkılarının söz ve müziklerini kendisi yapan ”Sura İskenderli”nin yeni şarkısı ”Dinle”nin de sözü ve müziği kendisine ait. Şarkının yepyeni versiyonun aranjesini Samir Cabbarov üstlenirken yapımı ise Türkiye’nin en güçlü müzik şirketlerinden WediaCorp Music imzası taşıyor.

Sura İskenderli”; güçlü ve özgün altyapısıyla hazırlanan ”Dinle” şarkısını sosyal medyada;  ‘işte buradayız, karmaşalı şarkım ”Dinle” yeni versiyonla yayında’ notunu düşerek paylaştı. ”Dinle”nin yeni versiyonu için hazırlanan videodaki iddialı görüntüler ve danslar da izleyicisini şaşırttı. Radyolarda ve dijital müzik listelerinde hızlı bir yükselişte olan ”Dinle”nin yeni versiyonu da çok sevilecek.

Türkiye’de örneği olmayan tarzıyla her projesinde adından sıklıkla söz ettiren ”Sura İskenderli” üretmeye ara vermeden kış ayı boyunca da müzikseverlerin karşısına yepyeni projelerle çıkmaya devam edecek.

”Sura İskenderli”nin ”Dinle” şarkısının yeni versiyonu WediaCorp Music etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!

Bir yanıt yazın