Sura İskenderli “Kandırma” adlı şarkısını dinleyicisiyle buluşturdu

Sura İskenderli “Kandırma” adlı şarkısını dinleyicisiyle buluşturdu

Daha önce yayınlamış olduğu ‘’Bir Daha Yak, Hayalet, Dinle, Taştan Yürek, Karanlık’’ şarkılarıyla radyo, televizyon ve dijital müzik listelerinin en üst basamaklarında yerini alan başarılı sanatçı ‘’Sura İskenderli’’ pandemi sürecinde hız kesmeden üretmeye devam ediyor. Müzikseverleri çok bekletmeyen sanatçı bugün itibarıyla ‘’Kandırma’’yı dinleyicileriyle buluşturdu.

‘’Sura İskenderli’’nin yeni şarkısı ‘’Kandırma’’nın sözü ve müziği Lil Orxan’a ait. Şarkının dikkat çeken altyapısı ise Samir Cabarrov imzası taşıyor.

Güçlü yorumunun yanı sıra aşkın kırılgan ve utangaç halini bu kez çok naif bir dille anlatan ‘’Sura İskenderli’’nin yeni şarkısı dijital platformlarda hızlı yükselişine erkenden başladı.

Azerbaycan’da kamera karşısına geçen genç sanatçıya çekimler boyunca kalabalık bir ekip eşlik etti. Aşka ve hayata bu kez bambaşka bir pencereden bakan ‘’Sura İskenderli’’nin klipteki özgün ve iddialı tarzı da dikkat çeken detaylar arasındaydı.

Yayınlamış olduğu her şarkısıyla dinleyicisinin bünyesinde yeni bir uyanış yaratan ‘’Sura İskenderli’’ sözleriyle yeni bir hit’in daha altına imzasını atacak.

‘’Sura İskenderli’’nin yeni projesi ‘’Kandırma’’ Türkiye’nin en güçlü müzik yapım şirketlerinden WediaCorp Music etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında ve klibi Sura İskenderli YouTube kanalında yayında!

SURA İSKENDERLİ – KANDIRMA ŞARKI SÖZLERİ

Kandırma yeniden beni kandırma

Yanlış sevdaya bulaştırma kalbi kırma

Aşkı getir koy bir kenara ona dokunma

Onu hiç kimsenin yanında utandırma

Bizim için kalbini koru aşk vermek zorunda mücadeleler

Kırılmaması gerek kanadı kolu yaşaması gerek seneler

Geceler ağlarken bir görsen şu halimi

Seni de mahveder, beni de mahveder

Kandırma yeniden beni kandırma

Yanlış sevdaya bulaştırma kalbi kırma

Aşkı getir koy bir kenara ona dokunma

Onu hiç kimsenin yanında utandırma

Beni yolun sonuna bırak daha neler olacak? diye sormayayım

Bir gözlerime bak sana soracak ne yapayım ki, sana kanmayayım?

Acı mı söyle yoksa aşk mı payım?

İzin verme bu aşkta yıkılayım…

Bir yanıt yazın