Sohret Memmedov
Sohret Memmedov

Şöhret Memmedov kısa sürede büyük bir rekora imza attı

Azerbaycan’ın genç ve yetenekli ismi ”Şöhret Memmedov”un yeni şarkısı ”Öpüm Nefesinden” tüm müzik platformlarında ve klibi kendi YouTube kanalında yayınlanarak büyük ilgi çekti.
”Ömrüm” şarkısıyla profesyonel müzik kariyerine adım atan ve küçük yaşlardan beri müzik sevdalısı olan ”Şöhret Memmedov”un kendisine ait bir çok eseri de bulunmaktadır.
Askeri okulu bitiren ve şimdilerde Azerbaycan’da Karabağ topraklarını korumayı vatani görevi belleyen ”Şöhret Memmedov” bu zorlu zamanlarda sevenlerinden ayrı kalmadı ve ”Öpüm Nefesinden” şarkısıyla kısa sürede 34 milyon izlenerek, dijital müzik platformlarında her geçen gün zirveye tırmanarak sektördeki yerini daha da sağlamlaştırarak hafızalara kazındı.
Sözü ve müziği başarılı sanatçının kendisine ait olan şarkının adına hayat veren isim ise Dildara Eyyubova oldu. Sözüyle ve müziğiyle dinleyicisinin kalbine dokunan ve sözleriyle hem geçmişte hem de gelecekte uzun bir yolculuğa çıkartan ”Öpüm Nefesinden” hızlı yükselişine devam ediyor.
Türkiye’nin en büyük YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden birisi olan Wediacorp Music ile işbirliği içerisinde olan ”Şöhret Memmedov”, sevenlerini bekletmeden çok yakında sürpriz ve merak uyandıran projelerle yeniden dinleyicisiyle buluşacak.
”Şöhret Memmedov”un yeni şarkısı ”Öpüm Nefesinden” tüm müzik platformlarında ve klibi kendi YouTube kanalında yayında!

Şöhret Memmedov askeri okulu bitirdikten sonra Ermenistan tarafından işgal edilen Karabağ topraklarını geri almak için vatani görevini yaparken “Öpüm Nefesinden” adlı şarkısını hayranlarıyla paylaşarak dijital platformlarda yerini daha da sağlamlaştırarak hafızalara kazıdı.

Ömrüm adlı şarkının söz ve müziği başarılı sanatçı Şöhret Memmedov’a ait olurken şarkının adına hayat veren isim ise Dildara Eyyubova oldu. Ömrüm adlı şarkı dinleyicisinin kalbine dokunurken söz ve müziğiyle adeta dinleyicisini hem geçmişten hem gelecekten kısa bir yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye’nin en büyük YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden birisi olan Wediacorp Music ile işbirliği içerisinde olan Şöhret Memmedov, sevenlerini bekletmeden çok yakında sürpriz ve merak uyandıran projelerle yeniden dinleyicisiyle buluşacak.

Küçük yaşlarından itibaren müzikle adeta iç içe yaşayan Şöhret Memmedov’un kendisine ait YouTube kanalında kendisine ait birçok eseri bulunmaktadır.

Şöhret Memmedov’’un yeni şarkısı ”Öpüm Nefesinden” tüm müzik platformlarında ve klibi kendi YouTube kanalında yayında!

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın