Sevgililer Günü’nde Duqqan Sahne’de Resul Dindar çoşkusu

Sevgililer Günü’nde Duqqan Sahne’de Resul Dindar çoşkusu

 

Karadeniz müziğinin önemli sanatçılarından Resul Dindar, sevgililer gününde ünlü iş insanı Gökhan Reis’in işletmeciliğini yaptığı Duqqan’da sahne aldı.

Duqqan’da sevgililer gününde Resul Dindar’ın sahne alacağının daha önce açıklanmasından dolayı büyük bir izdiham yaşanırken Resul Dindar, kendisini izlemeye gelen misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşattı. Başarılı sanatçının söylediği şarkılara gelen konuklar eşlik ederken, Resül Dindar’ı izlemeye gelen Trabzonspor’un eski başarılı ve efsane futbolcularından Yattara’ya da yoğun ilgi gösterildi.

Ünlü sanatçı Resul Dindar Duqqan Sahne’de yaklaşık 4 saat sahne alırken bu konuda da bir rekora imza atmış oldu.

Program sonunda Duqqan Sahne işletmecisi Gökhan Reis ve Resul Dindar birlikte yaptıkları açıklamada  Resul Dindar“ Duqqan gibi kaliteli bir mekanda sahne almaktan gerçekten büyük bir keyif alıyorum. Tüm personeli güler yüzlü ve çok nezih bir ortam. Gökhan Reis ile aramızda paylaştığımız bir dostluğumuz var ve burada olmak gerçekten beni mutlu ediyor. Sevgililer Günü aslında eşine, sevdiğine çok fazla vakit ayırmaya müsait olmayan insanlar için bunu telafi etmek için bir gündü ve biz onlara eşlik ettik” dedi.

Gökhan Reis ise yaptığı açıklamada “Resul Dindar bizim baş tacımız olan bir sanatçı dostumuz. Mayıs ayında Duqqan Sahne’de büyük değişimler olacak ve kendisi de Mayıs ayı sonrasında yenilenmiş Duqqan Sahne’de bizlerle birlikte olmaya devam edecek” dedi.

Bir yanıt yazın