Sertap Erener AKM’de unutulmaz bir konsere imzasını attı

Sertap Erener AKM’de unutulmaz bir konsere imzasını attı

Türk pop müziğinin en başarılı kadın sanatçılarından Sertab Erener, önceki akşam Kerkisolfej organizasyonu ve Kral Pop sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte Atatürk Kültür Merkezi, Türk Telekom Opera Salonu’nda sahne aldı.

Konser coşkuyla başladı. Seyirciler, Erener’i büyük bir coşkuyla karşıladı ve yıllardır dillere pelesenk olmuş şarkıları sanatçıyla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

Erener, Atatürk Kültür Merkezi’nin kendisi için çok özel bir sahne olduğunu dile getirdi. “Öğrenci yıllarımda burada düzenlenen konserlere provalara hep gelirdim. O zamanlar hep hayal ederdim, bugün ise bu sahnede sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyorum” dedi.

Eurovision heyecanı devam ediyor. Yıllar önce ülkemizi Eurovision’da temsil ederek “Everyway That I Can” şarkısı ile birincilik gururunu bizlere yaşatan Sertab Erener, “Bu yıl Eurovision’un gerçekleşeceği İsveç’ten davet aldım. Yarışma gecesinin hazırlıklarına başladım. Sena Şener ile “Everyway That I Can” üzerinde oynamalar yapıyoruz. Farklı bir versiyonu Mayıs ayında sizlerle de paylaşacağız” dedi.

Enerjisiyle büyüleyen bir konser. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Sertab Erener, muhteşem performansının yanı sıra enerjisiyle de büyük alkış aldı.

Bir yanıt yazın