Serhat Kiremitçi “Bu Aşk Beni Öldürüyor” adlı şarkısına -30 derecede klip çekti!

Serhat Kiremitçi “Bu Aşk Beni Öldürüyor” adlı şarkısına -30 derecede klip çekti!

Serhat Kiremitçi Kanada’da -30 derecede ikinci video klibini maceralı bir şekilde donmuş nehirde çekti!

 

Kanada’da -30 derecede ikinci video klip ‘Bu Aşk Beni Öldürüyor’

 
Serhat Kirmetiçi’nin ‘Aman’ Ep’sinin ikinci video klibi, Kanada’nın Ottawa şehrinde, -30 derecede, donmuş nehir üzerinde “Bu Aşk Beni Öldürüyor” şarkısına çekildi. Video klip,26 Mart Cuma günü saat 15:15’te Youtube’da yayınlanacak.
 
‘Aman’ albümünün 2. klibi olarak çıkacak olan klipte Rus oyuncu Valeri Kuchansky oynadı. Çekimler toplamda 1 hafta sürdü. Klip çekimleri sırasında hava şartları nedeniyle bir kez drone kazası yaşansa da çekimler kısa sürede yeniden başladı. Klipte alışık olmadığımız görüntülerle buzda balıkçılık yapan bir adamın hikayesini de görüyoruz.
 
Klibin fikir aşamasında Murat Hasarı ve Serhat Kiremitçi birlikte çalıştı. Yönetmenliği ve kurgusu Serhat Kiremitçi’ye ait olan projede şarkının düzenlemesi Hakan Erken ile birlikte yapıldı. Ayrıca Hakan Erken kayıtlar sırasında gitarları ve bas gitarı da çaldı. Klavyeler ve vokaller ise Serhat Kiremitçi tarafından kaydedildi.
 
Parçanın davullarını sevilen Redd grubundan da tanıdığımız Berke Özgümüş çaldı. Mix’lerde Alp Turaç, mastering’de ise Güven Ersoysal imzası bulunmaktadır. Ayrıca kayıtlar öncesinde şarkının vokal koçluğu Doğan Duru tarafından yapıldı.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın