Selin Akdeniz “Beni Anlar Gözlerin” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu

Selin Akdeniz “Beni Anlar Gözlerin” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu
Uzun zamandır müzikle ilgilenen ve kendi bestelerini yapıp pek çok tekli ve bir albümü geride bırakan Selin Akdeniz, yeni albümü “Beni Anlar Gözlerin”i bağımsız olarak dinleyicilerle buluşturdu.
Altı şarkıdan oluşan albümdeki tüm şarkıların sözü, müziği ve düzenlemesi Selin Akdeniz imzası taşırken aynı zamanda şarkıların video klipleri Selin Akdeniz’in YouTube kanalında yerini aldı.
Selin Akdeniz, yeni albümünü şu sözlerle anlatıyor: “İlk çalışmalarımda bu kadar mücadeleci değildim, o yüzden sesimi çok duyuramadım. Şimdi duyulmak istiyorum. Sevgiyle büyümesini istediğim bebekler için, narsist mağduru kadınlar için, umudu tükenmekte olan insanlara umut aşılamak için, güç vermek için, aşkın varlığını hatırlatmak için duyurmak istiyorum sesimi. “Ah Gözlerin” ve “O Salıncak” eşim için yazdığım iki şarkı. “Tek Geceydi”yi narsistik istismara uğrayan kadınlar için yazdım. “Bir Ay Olsam” ise eski şarkılar kadar naif bir şekilde platonik aşkı anlattığım şarkım. “Bir Ay Işığı” ise alaturka bir tınıya sahip. Albümün son şarkısı “Bir Kış Günü”nü de albümümü dinleyip üzülen dinleyiciye umut ve mutluluk aşılamak için son şarkım olarak seçtim. Umarım albüm bütünüyle dinleyiciler tarafından beğenilir.” Onlarca şarkısı olan müzisyen çok yakında bir single daha yayınlayıp içindeki şefkati ve umudu yansıtmaya devam edecek.
Kamil Hızer / Magazinname.com
Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın