Red Dot’ta Creavit 2 ödül birden kazandı

Red Dot’ta Creavit 2 ödül birden kazandı

Türkiye’nin global banyo markası Creavit, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Award’da, Loop lavabo ve Mare serisi ile 2 tasarım ödülüne birden layık görüldü. 1955’ten bu yana, ürün tasarımı, tasarım konsepti gibi kategorilerde düzenlenen Red Dot, uluslararası düzeyde en önemli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Creavit’in ürün tasarımı kategorisinde ödül alan 2 ürününden biri, 0.5 cm’lik tamamen ince kenar tasarımına sahip Loop lavabo serisi oldu. Minimal tarzın en güzel örneklerinden biri olan Loop lavabo serisi; beyaz, cappuccino, basalt ve siyah renk alternatiflerine sahip. Loop lavabonun yuvarlak, kare ve dikdörtgen olmak üzere 3 formu bulunuyor. Ürün tasarımı kategorisinde ödül kazanan diğer Creavit ürünü ise Mare serisi. Mare serisi, yumuşak hatları ve akıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. Mare klozetler, kanalsız Rim-Off özellikleri ile bakteri barınımını engelliyor.

 

Aldığı birçok ödülle, Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil eden Creavit, ürünleri ile dünyanın dört bir yanındaki yaşam alanlarına tarz katmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın