Psikolog Hilal Aydın Özcan’ın yeni kitabı “Yaşam Aynasını Kendine Çevir” raflardaki yerini aldı.

Uzman Klinik Psikolog Hilal Aydın Özcan’ın yeni kitabı “Yaşam Aynasını Kendine Çevir” Artemis Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Psikolog Hilal Aydın Özcan’ın yeni kitabı “Yaşam Aynasını Kendine Çevir” raflardaki yerini aldı.

2013 yılında kariyerine başka bir noktadan ilerleme hedefiyle yola çıkan ve psikoloji alanında uzmanlık kazanan Psikolog Hilal Aydın Özcan, uzmanlık alanı ile yazar kimliğini birleştirerek üretimine devam ediyor. Artemis Yayınları etiketiyle çıkan Psikolog Hilal Aydın Özcan’ın ikinci kitabı Yaşam Aynasını Kendine Çevir kitap satan her yerden alınabilir.

Başarı İnsanın Kendi İradesiyle Bağlantılıdır

Başarılı yazar ve psikolog Hilal Aydın Özcan, Yaşam Aynasını Kendine Çevir adlı kitabında; psikoloji alanında edindiği tecrübelerle, hayata bakış açısını birleştirerek iyi bir yaşam için mutluluğun ve kişisel gelişimin sırlarını satırlara döküyor. Psikolog Hilal Aydın Özcan kendi metinlerinden derleme yaptığı kitabında, var oluşundan beri arayış içinde olan insanın sürekli bir şeyleri başarmak istediğini belirtiyor ve başarıya ulaşmanın ise; insanın kendi iradesiyle doğrudan bağlantılı olduğunu vurguluyor.

İnsanların Yaşam Anahtarlarını Bulmalarına Yardımcı Oluyor

Psikolog Hilal Aydın Özcan,  günümüzün stres dolu yaşamında kişilerin doğru kararlar vermeleri için kişisel gelişimin önemine vurgu yaptığı yeni kitabında, insanların yaşam anahtarlarını bulmalarına yardımcı olarak ruhlarına dokunuyor.

Sevilen yazar yeni çıkardığı kitabı hakkında “Bu kitabımda her okuyucunun özel yolculuğunda fayda sağlayacak; mutlu ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan arayış tohumlarını ekeceğim. Her bir bölümün, cümlenin, kelimenin ve harfin feneriniz olup yolunu aydınlatması dileklerimle” diyerek samimiyetini ifade ediyor.

 

Hilal Aydın Özcan’ın Artemis Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Yaşam Aynasını Kendine Çevir kitap satan her yerde.

 

YAZAR HAKKINDA

 Hilal Aydın Özcan Kimdir?

Hilal Psikolojik Danışmanlık’ın kurucusudur. İlk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2000 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İstanbul’a yerleşti. 2001-2002 yılları arasında Demir Hayat Sigorta Şirketi’nde Anlaşmalı Kurumlar Departman Sorumlusu olarak, 2002-2003 yılları arasında ise Vatan grubu bünyesindeki Gülümse Dergisi’nde Editörlük yaptı.

2013 yılında kariyerinde önemli bir değer olacak ‘Psikoloji Bilimi Yetkinliği’ hedefini koyarak, Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne girdi ve 2018 yılında mezun oldu. Bununla da yetinmeyerek 2018 yılında İstanbul Kent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji dalında başladığı yüksek lisansını 2020 yılında tamamladı. Klinik Psikoloji’nin yanı sıra Aile Danışmanlığı eğitimi de aldı ve bu alanda da uzmanlaştı. Hem çalışıp hem okuduğu ilk üniversite yıllarında bir süre eğitimcilik de yaptı. Takip eden süreçte staj, kısa ve uzun süreli işler sayesinde televizyon, iletişim ve kamera arkası gibi pek çok farklı sektörü tanıma şansını yakaladı.

2020 yılında “Kendin Olmak” isimli söyleşisiyle ortaokul, lise ve üniversitelerde yüzlerce öğrenciye ilham kaynağı oldu ve farkındalık yarattı. 2019 yılında okurlarıyla “Kalbimin Kendine Göre Nedenleri Vardı” isimli ilk romanını buluşturdu.  Hilal Aydın Özcan evli ve 1 çocuk annesidir.

Bir yanıt yazın