Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
Magazin Name

Prof. Dr. Selçuk Şirin, çocukların eğitimleri için yazdığı kitapları imzalayacak

Eğitimci yazar Selçuk Şirin, Derya Şirin ile birlikte hazırladığı “Selçuk Şirin Okul Öncesi Eğitim Seti” kitaplarını D&R’da çocuklar ve aileleri için imzalıyor.

Basın Danışmanlığı
25.06.2021
A+
A-

Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R’ın çok özlenen, sevilen yazarları okurlarıyla mağazalarda bir araya getiren imza günleri kaldığı yerden devam ediyor. D&R, normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte imza günlerini tekrar mağazalarına taşıyor. Prof. Dr. Selçuk Şirin, her biri farklı kazanımlara yönelik tasarlanan kitaplardan oluşan “Selçuk Şirin Okul Öncesi Eğitim Seti”ni D&R Suadiye mağazasında imzalıyor. İmza günü etkinliği, 26 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’de, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilecek.

 Selçuk Şirin Okul Öncesi Eğitim Seti hakkında

Prof. Dr. Selçuk Şirin ve Derya Şirin tarafından hazırlanan ve beş kitaptan oluşan Selçuk Şirin Okul Öncesi Eğitim Seti’ndeki her kitap, ilköğretime hazırlık için önerilen farklı beceri alanlarını temel alıyor ve çocukların bu becerileri “yaparak öğrenme”lerini hedefleyen uygulamalar içeriyor. 3-5 yaş arası çocukların okul olgunluğunu destekleyen kitapların her birinde farklı kazanımlar hedefleniyor.

Her biri farklı bilişsel ve fiziksel süreçlere dayalı aktiviteler içeren seri, küçük ve büyük kas gelişimini desteklerken hem görsel algı hem de problem çözme becerilerini geliştirici formatta hazırlandı. Bu sayede çocukların henüz okula başlamadan zihinsel, bilişsel ve fiziksel gelişimini desteklemeyi ve geliştirmeyi amaçlayan seride şu kitaplar bulunuyor:

1.Kitap: Oynadıklarım

Oyun, Deney, Sudoku, Boyama, Mantık, Kodlama

2. Kitap: Yaptıklarım

Oyun, Deney, Müzik, Boyama, Mantık, Bilim

3. Kitap: Çözdüklerim

Şekiller, Renkler, Mekanlar, Zeminler, Zıtlıklar, Yönler, Ölçekler, Sayılar, Büyük, Küçük

4. Kitap: Araştırdıklarım

Bilim, Deney, Tasarım, İcat Yapma, Çizim, Doğa

5. Kitap: Anladıklarım

Ses Farkındalığı, Öykü, Oyun, Mantık, Değerler, Bilmece, Sesler Oyunu

 

Kamil Hızer / Magazinname.com

@kamilhizer

@magazinnameoffical

REKLAM ALANI