Penti ile mükemmel görünün

Kaliteli kumaşlar, ideal kalıplar ve her tarza uygun modeller… İç giyimde de trendleri belirleyen Penti, tüm vücut tiplerine ve beden ölçülerine uygun sütyenleriyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor.

Penti ile mükemmel görünün

Kaliteli kumaşlar, ideal kalıplar ve her tarza uygun modeller… İç giyimde de trendleri belirleyen Penti, tüm vücut tiplerine ve beden ölçülerine uygun sütyenleriyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor. Farklı renk, desen ve modellerde, her stile uygun sütyenler ile rahat ya da feminen, sade ya da zarif hissetmek mümkün.

Penti’nin gün boyu rahat hissettiren, kumaş ve kaplarıyla kusursuz görünümler sunan sütyenleri, detaylarıyla da göz alıcı. Sezonun başrol oyuncusu beyazın bej ve toprak tonlarıyla öne çıktığı sütyenlerde, her dönemin favorisi siyah da koleksiyondaki yerini alıyor. Sezona damgasını vuran çiçek trendinin de etkisini hissettirdiği Penti sütyenlerinde, pembe ve tonları da spor kesimlerle buluşuyor. Zarif dantel detaylar, romantik görünümler ve feminen dokunuşlar ise her sezon olduğu gibi Penti’nin iç giyim koleksiyonunu tamamlıyor.

Bir yanıt yazın