Paul Emery ile Online Seans

Ödüllü Paul Emery, Richmond Nua Wellness-Spa aracılığıyla, dilediğiniz yer ve zamanda deneyimleyeceğiniz online terapilere başladı.

Paul Emery ile Online Seans

Her yıl Richmond Nua Wellness – Spa’nın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Paul Emery ile terapi yapmak artık çok daha kolay. 1 saatlik online QEPR terapisiyle; stres, kaygı, travmaya bağlı sorunlarınızdan ve hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden kurtulabilir, yaşamınızı bir adım daha ileriye taşıyacak güce sahip olabilirsiniz.

Bir terapi fakat, hiçbir terapi gibi değil…

Vücuttaki belirli güçlü akupunktur noktalarına parmak uçları ile hafifçe vurarak uygulanan terapiyle, sizde olumsuz etkiler yaratan duygulardan 1 saatte kurtulabilirsiniz. Hollywood starlarından, kraliyet ailesine kadar birçok kişinin hayatına dokunan ünlü terapist, en etkili temel teknikleri her an, her yerde; kendinize uygulamayı öğretiyor.

Beyninizde sakladığınız engelleri kaldırmak ve kendinizi özgürleştirerek hayatınızı dilediğiniz gibi yaşamak için Paul Emery, yapmayı istediğiniz şeylerin çok daha fazlasını bambaşka yollarla yapma cesareti verecek.

Bir yanıt yazın