Pandemi döneminin kahramanlarından Doktor Batuhan Akdağ’dan film tadında klip

Batuhan Akdağ  ilk teklisi ''Dünü Yaşıyor Düşte''nin klibinde Game Of Thrones başta olmak üzere birçok dünyaca ünlü yapımın özel efekt ve animasyonlarını hazırlayan Alman Adler Productions şirketi ile çalıştı.

Pandemi döneminin kahramanlarından Doktor Batuhan Akdağ’dan film tadında klip

Pandemi dönemindeki üstün özveri ve gayretleri ile Bileciklilerin takdirini kazanan ve ”Doktor Bey” olarak halkın gönlünde taht kuran genç aile hekimi Batuhan Akdağ, Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan ikinci proje çalışması ”Dünü Yaşıyor Düşte” ile müzik dünyasında ezber bozdu…

Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Bilecik’te Aile Hekimliği yapmaya başlayan ve pandemi döneminde özveri ile çalışarak üstün bir gayret sarf eden Batuhan Akdağ, bir yandan da hayallerine doğru koşuyor… Müzik kariyerine 2012 yılında  birkaç arkadaşıyla birlikte kurduğu “Nihaband” isimli rock grubu ile başlayan Batuhan Akdağ, jüri koltuğunda Gripin, Pamela ve Güç Başar Gülle’nin yer aldığı “Battle Of The Bands 2013” beste yarışmasında yüzlerce aday arasından Türkiye üçüncüsü olarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Eğitimine devam ederken Nihaband ile Türkiye’nin birçok şehrinde konserler veren Doktor Bey, okulunu tamamlamasının ardından Bilecik’te görev yapmaya başladı.
GÖKYÜZÜNÜ OKYANUSA ÇEVİRDİ  
Bir yandan hastalarına şifa dağıtan diğer yandanda kariyerinin en özel projesini tamamlayan Batuhan Akdağ, 2020 yılında çıkardığı ”SALINCAKLAR” albümünün ardından kariyerinin ilk teklisi ”Dünü Yaşıyor Düşte”nin klibinde Game Of Thrones başta olmak üzere birçok dünyaca ünlü yapımın özel efekt ve animasyonlarını hazırlayan Alman Adler Productions şirketi ile çalıştı. Yönetmenliğini Hakan Ervan’ın üstlendiği klip İstanbul’da pandemi önlemlerine uyularak çekilirken, klipte kullanılan animasyonlar Almanya’da Adler ekibi tarafından hazırlandı.

Sözü ve müziği kendisine ait ilk single çalışması için gün saymaya başlayan Doktor Bey, gerek klipteki sıradışı prodüksiyon ve efektler, gerekse iddialı şarkısı ile müzik dünyasında iz bırakacağının ilk sinyallerini verdi.

softmvh.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir