Özgür Kahya giyim sektörünün sorunları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

Özgür Kahya giyim sektörünün zorlukları hakkında çarpıcı açıklamalara imza attı...

Özgür Kahya giyim sektörünün sorunları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu

Giyim sektörünün öncü firmalarından biri olan Ginzaro firmasının CEO’su Özgür Kahya giyim sektörüne giriş yapmak isteyen girişimcilere önemli uyarılarda ve önerilerde bulundu.

 

Özgür Kahya Ginzaro firması olarak başta Romanya, Azerbaycan ve Rusya olmak üzere birçok ülkeye giyim konusunda ihracat yaptıklarını ve uluslararası birçok fuarda da ülkemizi gururla temsil ettiklerinin altını çizerek aldıkları ödüllerle de bunu taçlandıklarını ifade etti.

Özgür Kahya’dan sektöre girişim yapmak isteyenlere uyarılar

Sektöre girmek isteyen girişimcilerin sektöre yabancı olmaması gerektiğini belirte Özgür Kahya giyim sektörünün kendine has riskleri olduğunu ve bu risklerin en önemlisinin de tüm birikimlerinizin buhar olup uçabileceğine dikkatleri çekti.

 

Giyim sektöründe hızlı inişler ve çıkışlar yaşandığını söyleyen Özgür Kahya yaşanan ani değişiklikleri bir evliliğe benzeterek işler kötü gittiğinde kendinizi nikah masasında neden “evet” dediğinizi sorgular bir vaziyette bulabilirsiniz.

Özgür Kahya rekabet konusunda iyi pazar araştırılmasının önemine dikkatleri çekti

Giyim sektöründe yaşanan rekabetin önemi için uzman olmaya gerek olmadığını belirten Özgür Kahya yapılması gereken en önemli şeylerin piyasayı iyi analiz edip alışveriş merkezlerini gezerek buralarda tercih edilen ve buralarda olmayan ürün yelpazesini müşterinize sunarsanız rakipleriniz arasından sıyrılarak başarıyı yakalayabilirsiniz diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Özgür Kahya kimdir?

 

Özgür Kahya 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Giresun Görele’li olan Özgür Kahya daha çocuk yaşlarından itibaren babası Nihat Kahya’nın İstanbul Çağlayan’da bulunan giyim mağazasında ticaret hayatına atıldı.

 

İlerleyen zamanlar kurdukları Ginzaro firmasını kısa sürede büyüten Özgür Kahya ürettikleri ürünleri Rusya başta olmak üzere Azerbaycan ve Romanya’ya ihraç ederken aynı zamanda uluslararası tekstil ve giyim fuarlarına katıldı.

 

Özgür Kahya başarılı çalışmalarının ardından ülkemizin bayan giyiminde markalaşma yolunda büyük başarılara imza atarken bugüne kadar birçok ünlü isme de özel kıyafetler tasarlayarak başarısını perçinledi.

Bir yanıt yazın