Oyunculukta aranan jön bulundu; Okan Aladağ

Oyunculukta aranan jön bulundu; Okan Aladağ

Alper Ergez’in haberine göre bugüne kadar hem oyunculuk hem de modellik alanında bir çok projede yer alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Okan Aladağ hızlı yükselişiyle adından söz ettiriyor. Basın danışmanlığını Alper Ergez’in üstlendiği oyuncu yakışıklılığı ve Fit görünümüyle ilgi odağı haline geldi.

  Oyunculukta Yeni Projelere Göz Kırptı

Oyunculuk alanında daha yüksek bir kariyer planlayan Okan Aladağ, oyunculuk eğitimlerine ara vermeden devam edeceğini sözlerine ekledi. Daha çok tarihi sinema filmi ve dizi projelerinde yer almayı hedefleyen oyuncu  kendini sadece model olarak sınırlandırmayan asıl hedefinin oyunculuk konusunda da gelişebilmek için gerekli olan eğitimleri almayı planladığını belirterek şunları söyledi.’’Hayat akışında bugüne kadar ne model olmaktan ne de oyunculuk hayallerimden vazgeçmedim.Kendimin en iyi versiyonunu bekledim hala o potansiyelde olamasam da sektörde kendime bir yer edinmek için doğru bir zaman olduğunu ve kendimi geliştirebileceğim ilgilendiğim oyunculuk ve modellik konusunda daha da ileriye adımlar atmak istiyorum’’ diyerek sektördeki iddiasını da dile getiriyor.

İddialı ve Cool 

Müziğe karşı ayrı bir ilgisinin olduğunu da belirten Aladağ şiir ve şarkı sözü de yazmaktadır.Şimdiye kadar bir çok bestesi bulunan oyuncunun gitar çalmak en büyük isteğidir Şimdilerde gitar ile ilgili egitimde almaya başlayan oyuncu adeta bir kitap okuma tutkunudur.Okumayı çok sevdiğini belirterek yeni çıkan kitapları mutlaka takip etmektedir. Aynı zamanda fotoğrafçılıklada ilgilenen oyuncu profesyonel anlamda da iyi bir futbol oyuncusudur.

Kendini asla pes etmeyen imkansızların peşinde olan biri olarak tanımlayan oyuncunun adını yakında ekranlarda  sıkca duyacağımıza benziyor.

Alper Ergez / Magazinname.com

 

Bir yanıt yazın