Ömer Elaldı SMA hastaları için bağış yaptı

Ömer Elaldı, bu kez de gönülleri fethetti...

Ömer Elaldı SMA hastaları için bağış yaptı

Son dönemin en çok konuşulan genç CEO’larından biri olan Ömer Elaldı bu kez gönülleri fethedecek davranışı ile sosyal medyanın konuşulan isimlerinden biri oldu.

Geçtiğimiz günlerde Hacıbaba Pastaneleri’nin ilk yurt dışı şubesi için Dubai’ye çıkarma yapan Ömer Elaldı, düzenlediği bir çekilişle iki sosyal medya takipçisini Dubai’deki açılışa götürme kararı almıştı.

Sosyal medyada son günlerde birçok SMA hastası minik bebeklerin ailelerinin yaptığı paylaşımlara duyarsız kalamayan Ömer Elaldı, kendisi gibi ticaretle uğraşan arkadaşlarını organize ederek minik bir hayatın kurtarılması için başlattığı kampanyada ciddi bir miktarda yardım toplayarak SMA hastası minik bebeğin ailesine teslim edildi.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Ömer Elaldı “O çocuk bizimde çocuğumuz olabilirdi. Çocuklar Allah’ın dünyadaki kanatsız melekleridir. Sosyal medyada ailenin paylaşımını görünce arkadaşlarımı arayarak bebeğimizin ve ailesinin durumunu izah edince kimse beni geri çevirmedi. Bizlerde aramızda topladığımız bağışları ailesine ulaştırdık” dedi.

Bir yanıt yazın