Müjde Kızılkan müzikseverleri 90’lı yıllara yolculuk yaptırıyor

Yayınlamış olduğu projeleriyle ve özgün tarzıyla her dönem adından sıklıkla söz ettiren Müjde Kızılkan'dan hayranlarına sürpriz!

Müjde Kızılkan müzikseverleri 90’lı yıllara yolculuk yaptırıyor

Yayınlamış olduğu projeleriyle ve özgün tarzıyla her dönem adından sıklıkla söz ettiren Müjde Kızılkan geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ”Karma” projesinin ardından sevenlerini bekletmeden cover sürprizi ile yaza elveda dedi.

Türkiye’nin en çok izlenen canlı müzik platformu Akustikhane YouTube kanalının yeni serisi #KalbimdeMüzik kapsamında kaydedilen şarkının videosu da özlem duyduğumuz dönemlere Müjde Kızılkan yorumuyla keyifli bir yolculuk yaptırarak dinleyicisine müzik ziyafeti sunacak.

Sözleri Leyla Tuna, müziği Onno Tunç’a ait olan, 90’lı yılların kült olmuş ve müzik listelerinin en üst sıralarına adını altın harflerle yazdıran şarkılarından ”Tam Bana Göresin”i seslendiren Müjde Kızılkan’ın şarkıya kattığı yenilikçi enerjisi dikkat çekiyor. Başarılı sanatçıya klavyede Can Barış Özbilgin, elektro gitarda Kadirhan Ayter, bass gitarda ise Mehmet Özen eşlik etti.

Bir yanıt yazın