Mood Bodrum, DJ Burak Yeter ile açılıyor

Bodrum Haremtan Koyu’nda açılan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un içinde yer alan Mood Lounge, 7 Temmuz’da DJ Burak Yeter performansıyla, yaza merhaba diyor!

Mood Bodrum, DJ Burak Yeter ile açılıyor

Sade ve telaşsız Akdeniz hayatından ilham alan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı ile sosyalleşmenin tüm deneyimin merkezinde yer aldığı Akdenizli bir yaşam tarzı sunarak geçtiğimiz günlerde Bodrum’da hizmete girdi.

Haremtan Koyu’ndaki otelin içinde konumlanan Mood Lounge, yaz boyunca eğlencenin adresi olmaya hazır. Gerek hafta içi ve sonlarındaki DJ performansları ve özel partiler, gerek çarpıcı ve kesintisiz uzanan nefes kesici deniz manzarası gerekse batılı bir yorumla sunulan muhteşem Pan-Asya mutfağı ile dikkatleri çeken Mood, yaza dünyaca ünlü DJ Burak Yeter ile merhaba diyor.

 Dünyanın en iyi 100 DJ’i arasında!

Küçük yaşlarından bu yana müziğe ilgisi olan ve enstrüman çalan Yeter, ses mühendisliği alanında master derecesi sahibi. Geçtiğimiz yıl DJ Mag tarafından dünyanın en iyi 100 DJ’i arasında gösterilen Yeter, ilk single DJ albümü “For Action”ı 2005 yılında çıkarmıştı. 2015’ten bu yana sürdürdüğü “New World” Projesi kapsamında Warner Music Group için çıkardığı “Tuesday” 100’e yakın ülkede listelerde 1 numara olduktan sonra Yeter, La Casa Del Papel’in müziklerinden “My Life is Going On” ile çıkışını sürdürdü.

Müzik çalışmalarına Amsterdam’daki stüdyosunda devam eden Burak Yeter, 7 Temmuz Çarşamba akşamı Bodrum’da, Mood Lounge’da çalarak hayranları ve müzikseverlerle buluşuyor. Parti için bireysel veya toplu olarak bilet almak mümkün olduğu gibi, konaklamak isteyenler için “oda+parti bileti” şeklinde hazırlanmış paketler de mevcut.

Yaz boyunca farklı isimlerle partilere devam edecek olan Mood Lounge, Temmuz itibariyle sürekli DJ’i Emre Şenol ile haftaiçi ve haftasonu 20.30 – 24.00 saatleri arasında Bodrum’da gün batımı partilerini de düzenli olarak başlatıyor.

Bir yanıt yazın