Mesut Paragan “Kelebek” adlı şarkısını kliplendirdi

Mesut Paragan "Kelebek" adlı şarkısına Bahattin Canhoroz yönetmenliği ve Doğukan İnce aka DODO görüntü yönetmenliğinde Beşiktaş, İstanbul ve Şile'de klip çekti.

Mesut Paragan “Kelebek” adlı şarkısını kliplendirdi
Müzik kariyerine emin adımlarla devam etmekte olan Mesud Paragan, ILS Vision etiketli yeni EP’si “Gönül Davası”nın ilk klibini “Çek Tetiği” şarkısına çekmişti. Şimdi ise Paragan, EP’nin ikinci klibini “Kelebek” şarkısına çekti. Bahattin Canhoroz yönetmenliği ve Doğukan İnce aka DODO görüntü yönetmenliğinde Beşiktaş, İstanbul ve Şile’de çekilen klipte Paragan’a Burcu Koç eşlik etti.
Paragan, Kelebek şarkısını şu sözlerle anlatıyor: “Bazı şarkılar doğacağı günü kendi seçermiş. Bu şarkıyı 2-3 defa kaydetmeye çalıştıysam da nedense yarım kalıyordu. Şarkıda bir gülüşün ve bakışın izini anlattım. Kokular uzun yıllar hep hafızamızda kalır; iyi veya kötü anılar hatırlatır bize, gözler ise her şeyi hatırlatır ve anlatır. Besteciliğim açısından farklı bir şarkı oldu. Klibin hikayesi ise bir gece gittiğim barda ortaya çıktı ki klip de barda başlıyor. Bir anda karşısına çıkan kıza aşık olan adam, onu sanrı gibi farklı mekanlarda ona bakarken ve dokunurken hayal eder ama aslında hâla bardadır!“
Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın