Mert Nadir’in üç şarkıdan oluşan EP’S ile aynı adı taşıyan ilk single’ı “Adım Adım” geliyor

Mert Nadir'in hedefi yeni ve farklı sounda’larla üretime devam etmek

Yeni dönemin güçlü isimlerinden olmaya aday Mert Nadir, R&B, synth pop gibi güncel akımların yoğun hissedildiği üç şarkıdan oluşan Ep’si ‘Adım Adım’ı Garaj Müzik etiketiyle 19 Haziran Cuma yayımlıyor.

Ep’i ile aynı adı taşıyan sözü, bestesi Mert Nadir’e aranjesi Mert Efe Koç ile ortak ilk single ‘Adım Adım’ın video klip yönetmenliğini Bedirhan Karakurluk üstlendi.

Hedefi yeni ve farklı sounda’larla üretime devam etmek

Sözü, müziği ve altyapısı kendisine ait olan ,‘Adım Adım’, ‘Gitme’, ‘Ne Var’ isimli şarkılar sanatçı için büyük anlam taşıyor. Yaşadığı farklı ruh hallerini temsil eden şarkılarda, bu zamana kadar etkilendiği olayları, kişileri, verdiği kararları ele almaya çalışan Mert Nadir, hedefini yeni ve farklı sound’larla üretime devam ederek alışılmışın dışında kaliteli ve yenilikçi işlerin altına imza atmak olarak tanımlıyor.

Şarkılarında güncel ve global sound’ları kullanmayı tercih eden Mert Nadir, vokallerin ön planda olduğu şarkılarda, kullanılan synthler arkadaki boşluğu doldurmak ve altyapıyı zenginleştirmek adına kullanıldı.

Mert Nadir 1997 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğundan beri müziğin hayatının her alanında yer alması ve sonrasında enstrümanlarla tanışması ile söz yazıp, beste yapmaya başladı. Mert Nadir ise bir süre önce katılmış olduğu TV müzik yarışmasındaki etkileyici performansıyla uzun bir süre başarısından söz ettirdi.

“Adım Adım”

Klip Künyesi

Yönetmen: Bedirhan Karakurluk

Senaryo: Bedirhan Karakurluk, Menar Ekici

Görüntü Yönetmeni: Musa Gökkaya, Bedirhan Karakurluk

Yardımcı Yönetmen/Set: Yusuf Bulut

Sanat: Tuğba Yıldırım Karakurluk, Bedirhan Karakurluk

Drone Operatörü: Ömer Arı

Kurgu/Post: Bedirhan Karakurluk, Musa Gökkaya

Oyuncular: Yavuzcan Kes, Sıddık Yaşar

Teşekkürler: Kamil Karakurluk, Dilek Çelik, Mehmet Nuri Yıldırım, Sebahat Kılıç, Ömer Dulkadir

Bir yanıt yazın