Melis Fis “İşin Düşünce” adlı şarkısında kendi karakterini yarattı!

Melis Fis enerji dolu çalışması "İşin Düşünce" adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor...

Melis Fis “İşin Düşünce” adlı şarkısında kendi karakterini yarattı!

Yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplamayı başaran genç yıldız Melis Fis, ‘’İşin Düşünce’’ adlı yepyeni şarkısını UBM Records etiketiyle 12 Mart tarihinde sevenleriyle paylaşıyor.

Sözü Melis Fis, Ömer Akkaya ve Umur Doma’ya ait olan şarkının düzenlemesi başarılı prodüktör ve aranjör Ozan Bayraşa imzası taşıyor.

Hareketli ve enerji dolu yapısı ile dikkat çeken şarkının müziğinde ise Melis Fis, Ozan Bayraşa ile ortak bir çalışma yürüttü.

Tarzı ve müzik kariyerindeki başarılı adımlarıyla dikkat çekmeyi sürdüren Melis Fis, üçüncü tekli projesinde de iddialı bir çalışma ortaya koyuyor.

Projesinde resim yeteneğini de konuşturan Melis Fis, yeni teklisinin kapak çizimini ve tasarımını üstleniyor.

Genç yıldız Melis Fis, yeni projesi İşin Düşünce ile ilgili şu düşünceleri paylaşıyor: ‘’Bu şarkı benim için bir ilkti. Karantina döneminde yazdım bu şarkıyı. Günler birbirini tekrarlarken bir gün yazacak hiçbir şeyim kalmamış gibi hissettiğimde birden telefonum çaldı. Arayan kişi  uzun zamandır beni aramayan bir tanıdığımdı.  O an içimden “Bana işi düştü herhalde.” diye geçirdim. Sonrasında şarkı oluşmaya başladı. Farklı bir konu hakkında ilk kez yazdığım bir şarkı olduğu için hala bana ilginç geliyor bu proje. Şarkımızda Ozan Bayraşa ile çalıştık. Fikrim onun da çok hoşuna gitti. UBS şarkı yazarları ekibi ile birlikte şekillendirip geliştirdiğimiz şarkıma o günü anımsatsın diye telefon konuşması yaptığım bir bölüm de eklemek istedik. Şarkının yapım süreci kadar sonrası da çok keyifliydi benim için. İlk kez resim yeteneğimi müziğimle birleştirdim ve şarkımın kapağını ben tasarladım. Kendi karakterimi yarattım çizimimde. Anlayacağınız bu şarkı kariyerimde birçok yenilik barındırıyor ve çok heyecanlıyım. Umarım sizler de şarkımda kendinizden bir parça bulursunuz ve hoşunuza gider.’’

Bir yanıt yazın