Melek Mosso Kiraz Festivali’nde sahne aldı

Melek Mosso sahneden Cumhurbaşkanına seslendi.

Melek Mosso Kiraz Festivali’nde sahne aldı

Bu yıl menajer ve yapımcı Esat Kaba’nın organize ettiği 57. kez düzenlenen Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali’nin son gününde sahne alan Melek Mosso’dan yakın zamanda yaşanan gerginlikle ilgili detaylı açıklama geldi.

57. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali’nin son gününde Melek Mosso sahne aldı. Mosso, yakın zamanda gündem olan kadına şiddet konuşması ve konser iptali gerginliği ile ilgili sahnede açıklama yaptı.

Mosso sözlerine katledilen kuzeni ve şiddet mağduru tüm kadınlar ile ilgili hassasiyetini bir kez daha dile getirerek konuşmasındaki maksadının sadece bu konuya dikkat çekmek olduğunu belirtti. Mosso, “Birbirimizi çok sevmeye devam edeceğiz. Ben kuzenimi bu şekilde kaybettiğim için kadın cinayetlerine ve tacizlere ses çıkarmak istedim. Başka şekilde anlaşıldı. Bu acılar siyaset üstü acılar. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın bu konuda gerekli düzenlemeleri en hızlı şekilde yapacağına canı gönülden inanıyorum ve eminim. Kalbi kırılan üzülen herkesten özür diliyorum. Biz ayrışmayacağız. Birlikte güçlüyüz.’’

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de sahnede yaptığı konuşmada; ‘’Tam bağımsız, büyük ve güçlü Türkiye’’ hedeflerimiz var.  Yapılacak çok işimiz var.  Birlik ve dayanışma içinde olmak zorundayız. Hatasız kul olmaz hepimiz etten kemikten insanlarız. Özür dilemek ve affetmek bir erdemdir. Birbirimizi kucaklamak zorundayız.’’ ifadelerini kullandı.

Melek Mosso, sahnede Cüneyt Yüksel’e birleştirici tavrı, babacan duruşu için de ayrıca teşekkür etti.

Bir yanıt yazın